Fresh Mill

Vrátit zpět

Apple představil nový design webových stránek iCloud inspirovaný widgety

Sdílet článek

Společnost Apple zná asi každý a pokud se alespoň trochu zajímáte o iPhony, tak víte, že telefony mají opravu krásný minimalistický design. Je tak poněkud zvláštní, že ještě před pár dny web icloud.com vypadal jako z roku 2000.

Apple dne 16. listopadu po několika týdnech beta testování spustil do ostrého provozu nový design iCloud.com a ten se opravdu povedl. Grafika je naprosto fantastická a intuitivní pro uživatele. Na UX se tady nezapomnělo. Nový design je inspirovaný novými widgety iOS. Oproti předchozímu designu je to velký posun. Starý design byl takový hranatý, jen pár ikonek, které fungovaly jako odkazy. Tím se díra do světa udělat nedá. Nový redesign je také působivě přizpůsobitelný.

Nový design byl k dispozici beta testrům minulý měsíc a tam sklidil úspěch, protože ti si nový design oblíbili. Proč? Grafika totiž funguje jako widgety v mobilu. Zobrazují se zde fotky, dokumenty, poznámky, e-maily a další. Je to stejné jako u většiny widgetů pro iOS. To je možná ten důvod proč se to tolik líbí. Nicméně musíme poznamenat, že i přes to jak je tento oblíbený, nic nového nepřinesl. To nás trochu zklamalo, ale co…v jednoduchosti je krása. Pro každého, kdo má iPhona, ale nemá například MacBook a musí s webem pracovat každý den je určitě mnohem intuitivnější než minulá verze.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás