Grafika na míru

Profesionální design

Fungují vaše webové stránky? Chodí k vám poptávky, které jsou úspěšné? Vydělávají vám peníze? Webové stránky jsou skvělým marketingovým nástrojem a měla by to být vizitka vašeho podnikání. První dojem je nejdůležitější a rozhoduje jestli zákazník na stránce zůstane, odejde a už se nevrátí.

 

Pro své podnikání chtějte kvalitní stránky od profesionálů. Naše návrhy mají vždy špičkový design, který plní svůj účel. 

Promyšlené do detailu

Grafické návrhy posouváme vždy o kus dál. Je to náročný proces, ale díky našim zkušenostem dokážeme oslovit vaše potencionální zákazníky. Web design ladíme do každého detailu a usnadňujeme zákazníkům najít vždy to, co hledají.

 

Potřebuji nový kabát a CHCI ODLIŠIT OD KONKURENCE.

Responzivní design

Responzivní neboli mobilní design je ten, který vidíte na mobilním zařízení a zobrazí vaše stránky na chytrém telefonu, tabletu či na jiném zařízení. Responzivní web automaticky reaguje na velikost zařízení. 

 

Responzivita je dnes základ každého webu. Pokud chcete zjistit, jak responzivní verze funguje, napište ve svém smartphonu www.freshmill.cz.

Trendy grafika s efekty

Originální webové stránky nejsou jen o grafickém designu, ale i o pěkných efektech, které webovým stránkám dodají tvář. Animační prvky jsou základem dobrého webu, jak na zákazníka zapůsobit.

 

Úspěšné webové stránky by měly vždy obsahovat originální animační prvky. Nikdo by vám neměl nabízet FLASH, protože ten prohlížeče už nepodporují.

3D, design
Euroclean.cz

web design
ObleCzech.cz

webdesign
ProHokejisty.cz

Mám zájem o grafiku na míru

Ať už budete chtít re-design nebo nové webové stránky,
neváhejte nás kontaktovat.

TOP