Jaká je vize studia Fresh Mill v příštích letech


Jaroslav Hach
CEO, Art director

Zhruba před 6ti lety jsem přišel s myšlenkou založit studio, které bude weby dělat tak, jak se mají (analýza, testování, UX, design, responzivita, apod.). Původně jsem pracoval s myšlenkou, že budeme weby jen testovat a designovat. Po půl roce od založení nás začalo poptávat stále více zákazníků s tím, zda zajišťujeme i komplexní vývoj webových stránek. A bylo rozhodnuto.

Dal jsem dohromady tým lidí a musím říct, že to nebylo vůbec snadné. Najít srdcaře jako jsem já byl velký oříšek. Spousta kodérů, ale i grafiků nevěděla, jak se má správně tvořit web a spolupráce nám prostě neseděla. Nyní studio Fresh Mill pracuje s lidmi, kteří mají stejnou DNA a chtějí ve svém oboru něco dokázat. Jsme dokonale sehraný tým.

„Rád komunikuji s klienty a řeším náročné projekty s inteligentní koncepcí. Pro klienty chci dodávat weby, které jsou úspěšné a přináší jim zisky. Reprezentují je a dokáží oslovit jejich potencionální klienty.“

Nabízíme i 3D grafiku, ale…

Nenabízíme ale jen služby v oblasti tvorby webových stránek, ale také 3D grafiku. Málo klientů ani neví, že můžeme vytvořit 3D vizualizace domů, produktové vizualizace nebo navrhnout maskota. A právě pro tuto oblast plánujeme obrovské změny. Rádi bychom více propojili 3D grafiku s webovými stránkami zákazníků při prezentaci jejich produktů. Nově chceme tyto službu rozrůst o další menší služby a uspokojit tak naše klienty. Jedná se zejména o tvorbu modelů a vývoj 3D konfigurátorů, 3D skenování, 3D tisk.

Pro 3D grafiku plánujeme s kolegou Tomášem nové studio. Moc se nám nelíbí, že 3D nabízíme pod jménem Fresh Mill, který má hlavní zaměření vývoj webových stránek a design. Je to často matoucí a na nyní nemáme ani žádnou možnost detailních referencí, kde bychom zákazníkům lépe ukázali 3D práce pro naše klienty.

Jsme specialisté na redakční systém WordPress

Na systému WordPpress stavíme weby pěknou řádku let. Řešili jsme už několik desítek náročných projektů a tak můžeme říct, že jsme na WordPress specialisté.

…a bude nový web

V současné době poskytujeme komplexní vývoj webových stránek včetně pravidelné správy a tvorbě pluginů. Na podzim tohoto roku spustíme náš nový web, který se bude zabývat jen tvorbou webových stránek na systému WordPress.

Báze, FAQ poradna

V současné době připravujeme znalostní bázi. Je to jiným slovem poradna článků, návodů vztahující se k tvorbě webových stránek. Momentálně máme připraveno již přes 100 otázek a odpovědí na téma administrace, WordPress, domény, hosting, bezpečnost, GDPR, online marketing, grafické práce a e-shopy. Touto poradnou chceme všem usnadnit řešení jakéhokoliv problému.

Se vznikem nové poradny také připravujeme i menší slovník, protože občas mluvíme až moc odborně a někdy nám není rozumět 🙂

…další články

Líbí se vám, co děláme a máte zajímavý projekt? Kontaktujte nás nebo rovnou vyplňte brief. “když to nezkusíte, nic se nedozvíte”.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek