e-shop Lékárny IPC

Byli jsme oslovení firmou eClients, abychom vytvořili novou grafiku pro lékárny IPC, které patří mezi velké hráče na trhu v prodeji léků. Navrhli jsme nejen web design pro internetový obchod, ale i pro jejich firemní web.

Klient: eClients s.r.o.

Základem webových stránek je zcela nový design, nová přehlednější a výraznější hlavička. Dále také přehlednější kategorie produktů rozdělené do několika barevných sekcí a zobrazení košíku, který vyjíždí z pravé strany monitoru zákazníka.

Hlavní podstránky

Společnost IPC lékárny patří mezi jedny z největších prodejců léků v České republice. Na trhu je více než 20 let a jejich pobočky naleznete snad v každém kraji. IPC group také nabízí široký sortiment léčiv, potravinových doplňků a kosmetiky. Naším úkolem bylo navrhnout nový design. Po úspěšném začátku jsme udělali několik dalších úprav, navrhli responzivní verzi a naposled převlékli e-shop do zimního kabátu. Celou strukturu e-shopu jsme zjednodušili.

Potvrzení objednávky

U e-shopů není důležitá jen homepage nebo detail produktu, ale také zakončení objednávky. Při návrhu jsme použili maskota lékáren.

Responzivita

Klient si přál navrhnout i design pro responzivní verzi. Vytvořili jsme několik variant a celou grafiku pro smartphony a tablety zjednodušili. Všechny funkce jsou nyní přehlednější.

Výsledek naší práce naleznete kliknutím na tlačítko dole.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek

V příštích několika dnech spustíme zbrusu nové webové stránky, takže nás pravidelně sledujte ať o nic nepřijdete.