Konfigurátor – bazény Balarepo

Byli jsme oslovení firmou Balarepo, která je výrobcem bazénů již od roku 1990, abychom vytvořili 2D konfigurátor. S Firmou jsme již v minulém roce spolupracovali a vytvořili několik 3D modelů bazénů. Tento rok jsme firmě zjednodušili práci s osazením bazénů komponenty. Práce nám trvala půl roku.

Naším úkolem bylo vytvořit konfigurátor bazénů pro firmu Balarepo, která je výrobce a prodejcem různých typů bazénů. Práce jsme zahájili v dubnu 2018 a ukončili je v listopadu. Stále je, ale co ladit.

Důležité podstránky konfigurátoru

Konfigurátor bazénů funguje tak, že si uživatel nejdříve vybere typ bázénu, kterých chce osadit komponenty. Ve druhém kroku si z levého sloupce zvolí komponentu, kterou pak pomoci myši natáhne na zvolený bezén. V právem sloupci vepíše informace o povrchu, montáži, o adrese odběratele a nějaké další poznámky. Při vývoji jsme na přání zákazníka vytvořili tzv. šatník. Je to uložení bazénu pod číselným kódem pod kterým si rozpracovaný výkres lze za několik týdnů otevřít.

Výsledkem nakonfigurovaného bazénu je export do dokumentu PDF. PDF jsme vyzuálně zkrášlili a návštěvník, tak najde vše na svém místě.

Tým lidí

Na výsledném PDF jsme do tabulky komponentů na přání klienta naprogramovali automatické vkládání symbolů osazených komponent.

Prohlédněte si web v celé jeho kráse online stisknutím tlačítka.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek

V příštích několika dnech spustíme zbrusu nové webové stránky, takže nás pravidelně sledujte ať o nic nepřijdete.