E-shop Lékárny IPC

Byli jsme oslovení firmou eClients, abychom vytvořili novou grafiku pro lékárny IPC, které patří mezi velké hráče na trhu v prodeji léků. Navrhli jsme nejen web design pro internetový obchod, ale i pro jejich firemní web.

Klient: eClients s.r.o.

Základem webových stránek je zcela nový design, nová přehlednější a výraznější hlavička. Dále také přehlednější kategorie produktů rozdělené do několika barevných sekcí a zobrazení košíku, který vyjíždí z pravé strany monitoru zákazníka.

Hlavní podstránky

Společnost IPC lékárny patří mezi jedny z největších prodejců léků v České republice. Na trhu je více než 20 let a jejich pobočky naleznete snad v každém kraji. IPC group také nabízí široký sortiment léčiv, potravinových doplňků a kosmetiky. Naším úkolem bylo navrhnout nový design. Po úspěšném začátku jsme udělali několik dalších úprav, navrhli responzivní verzi a naposled převlékli e-shop do zimního kabátu. Celou strukturu e-shopu jsme zjednodušili.

Potvrzení objednávky

U e-shopů není důležitá jen homepage nebo detail produktu, ale také zakončení objednávky. Při návrhu jsme použili maskota lékáren.

IPC lékárna potvrzení
Grafické návrhy IPC
Lékárny IPC, léky

Responzivita

Klient si přál navrhnout i design pro responzivní verzi. Vytvořili jsme několik variant a celou grafiku pro smartphony a tablety zjednodušili. Všechny funkce jsou nyní přehlednější.

Výsledek naší práce naleznete kliknutím na tlačítko dole.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek