Fresh Mill

Vrátit zpět

Spouštíme webové stránky pro masážní studio hloubkových masáží

Sdílet článek

Rádi bychom vám představili další náš nový projekt. Tentokrát jsme v uplynulých dvou až třech měsících pracovali na webových stránkách pro masážní studio v Praze. Tento projekt byl jiný než ostatní, protože naším úkolem nebyla jen tvorba webu, ale také návrh domén s klíčovými slovy včetně SEO. V tomto oboru panuje obrovská konkurence.

Webové stránky se jmenují Hloubkové masáže Praha a zabývají se jak už název napovídá hloubkovými masážemi. Kromě této služby nabízejí dalších pět služeb. Je to velmi obsáhlý web, který kromě nabídky obsahuje i blog, různé tipy, rady, články a slovník cizích odborných slov.

Pro webové stránky jsme navrhli novou uživatelskou strukturu podle UX a tu převedli do grafických návrhů. Vytvořila se grafika hned pěti podstránek webu. Grafický návrh webových stránek je čistý v jemných masážních barvách bez kudrlinek. Jako hlavní font jsme zvolili font Roboto Slab.

Grafický návrh jsme nakódovali na míru a napojili na redakční systém WordPress. Majitelka si tak může webové stránky obsluhovat sama. Klientka měla také zájem o správu webových stránek v rámci našeho balíčku Basic, který nabízíme.

Pokud by vás zajímalo více informací, můžete si webové stránky prohlédnout online nebo pokud byste chtěli také takový web, kontaktujte nás skrze náš kontaktní formulář.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás