Spustili jsme nový web WordPress-web.cz

Spustili jsme nové webové stránky studia Fresh Mill, které nabízí tvorbu WordPress webových stránek. Již delší dobu jsme přemýšleli o novém webu, kde bychom nabídli i menším firmám, kteří nemají rozpočet nové webové stránky a to např. na šabloně.

Nové ceny za tvorbu webových stránek

U nového webu jsme připravili tři cenové balíčky, abychom uspokojili všechny potencionální zákazníky o tvorbu webu na redakčním systému WordPress. U všech balíčků nabízíme responzivní design, zaškolení s redakčním systémem a technickou podporu minimálně 1 týden zdarma.


1. Balíček pro nenáročné

Náš nejnižší balíček „Pro nenáročné“ obsahuje pomoc s výběrem šablony na oficiálním tržišti themeforest.net nebo z naši databáze, nastavení HTTPS pokud si uživatel zvolí naše doporučené řešení hostingu. Dále také úpravu grafiky podle šablony a naplněním obsahu.

Cena začíná od 1 990 Kč

2. Optimální balíček

Jako druhý balíček je optimální, který se řídí heslem poměr/cena/výkon. Kromě základního balíčku obsahuje nastavení tech. prvků SEO, grafiku na míru, nastavení HTTPS a individuální přístup ke každému klientovi.

Cena začíná již od 9 990 Kč

3. Balíček pro náročné

Náš nejdražší balíček je určený pro náročnější klientelu, kteří od svého webu potřebuje maximum a to kvalitní a přívětiví web založený na UX, grafiku na míru, speciální funkce, přehledný kód webových stránek a další služby, které u moderního webu nesmí chybět. V tomto balíčku je rovněž zahrnutá i optimalizace SEO. Také poskytujeme 30ti denní podporu zcela zdarma.

Cena začíná již od 25 990 Kč

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek

V příštích několika dnech spustíme zbrusu nové webové stránky, takže nás pravidelně sledujte ať o nic nepřijdete.