Fresh Mill

Tvorba PPC bannerů pro remarketing

Bannerová reklama je základ při propagaci jakéhokoliv produktu, služby nebo například při hledání nových zaměstnanců. Při vymýšlení nových bannerů je nutné stále hledat nové způsoby, jak oslovit potencionální zákazníky. Umíme všechny formáty. Bannery děláme levně, profesionálně, ale hlavně tak, aby přinesly užitek. Naší velkou výhodou je, že máme několik zkušeností s tvorbou statických a dynamických bannerů pro velké korporace.

Sada 40 bannerů - grafických návrh podle šablony

Máme připraveno několik nádherných grafických šablon do kterých jsme schopní zapracovat vizuální tvář vaší firmy. Jedná se tedy o předpřipravený design.

Budeme od vás potřebovat:

  • požadované barvy
  • logo, ideálně ve vektorech
  • texty

Cena 4 000 Kč. V ceně je 1 kolo iterací, ale pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Sada 40 bannerů - grafika na míru

Jsme schopní vám vytvořit unikátní grafický návrh bannerů na míru. Tato varianta je vhodná pro firmy nebo jednotlivce, kteří preferují jednotný vizuální styl.

Budeme od vás potřebovat:

  • požadované barvy
  • logo, ideálně ve vektorech
  • texty

Cena 8 000 Kč. V ceně jsou 3 kola iterací, ale pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Tvorba velkého množství bannerů - grafika na míru

Pokud přemýšlíte o masivní PPC kampani, kde potřebujete vytvořit více než 40 bannerů nebo naopak méně, je pro vás tento balíček nejvhodnější.

Budeme od vás potřebovat:

  • požadované barvy
  • logo, ideálně ve vektorech
  • texty

Cena od  35 000 Kč. V ceně jsou 2 kola iterací, ale pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Vyberete si o jaký balíček máte zájem a my vám vytvoříme první návrh banneru, kterých si schválíme a podle něj se vytvoří všech dalších 39 bannerů.

02.

Všechny bannery vám zašleme k nahlédnutí a vy se k nim budete moct vyjádřit. V případě, že se vám nějaký banner nebude líbit, my ho předěláme.

03.

Po schválení vás vyzveme k uhrazení doplatku a po úhradě vám bannery zašleme bez ochranných vodoznaků již připravené k marketingovým účelům.

Tvorba vizuálního stylu, loga na míru

Základem úspěchu je kompletní vizuální identita. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Grafické návrhy tiskovin, katalogů a vizitek

Vizitka, katalog, plakát nebo polep pro vaše auto. To vše jsme schopní v rámci návrhu firemní identity pro vás zpracovat.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás