Fresh Mill

Vývoj webových stránek WordPress

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro firemní weby, osobní weby a e-shopy je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí obrovská skupina WordPress programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web, používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

Webové stránky na míru

Vyrobíme pro vás kompletní webové stránky s grafikou na míru, kterým vdechneme život pomocí responzivních HTML/CSS/JS šablon. Ty potom napojíme na redakční systém WordPress, naplníme obsahem, optimalizujeme fotky na nejnovější formát WEBP, vyladíme responzivitu, rychlé načítání a webové stránky spustíme.

Spuštěním to pro nás neskončí. Dokážeme navrhnout kompletní vizuální tvář firmy, připravit 3D maskota nebo různé interaktivní 3D vizualizace.

Úprava premium WordPress šablony

V případě, že nepotřebujete originální kód sepsaný na míru a hledáte rychlé, jednoduché a levné řešení, web vytvoříme na premium šabloně.

Máme dvě vyzkoušené premium šablony na kterých stavíme nádherné webové stránky s grafikou na míru. Tyto  weby můžeme v budoucnu rozšířit o nové funkce, podstránky nebo e-shop.

 

Promyšlená grafika a responzivní design

Naše studio si potrpí na dokonalé webové stránky. Milujeme design, pravidelně sledujeme trendy a jsme kreativci. Proto vždy u každého projektu navrhujeme grafiku na míru a to ať se jedná o web na šabloně nebo na míru. Nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost v mobilních zařízeních.

Webové stránky důkladně testujeme v mobilních zařízeních a ve všech dostupně používaných prohlížečích než web spatří světlo světa.

 

Naše nástroje

Adobe Photoshop
WordPress
PHP
HTML
CSS
Adobe Illustrator

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: “Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)”

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti “IT” výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Na začátku každého projektu máme spousty otázek. Zjistíme více informací o vašem podnikání a společně vybereme zda je pro vás vhodné řešení webu na míru nebo na premium šabloně.

02.

Navrhneme dokonalou uživatelskou strukturu ze kterého budou mít vaši zákazníci radost a vytvoříme dech beroucí design. Grafické návrhy potom zpracujeme do kódu na náš server.

03.

Hotový web vyladíme do posledního detailu, vyzkoušíme ve všech dostupných prohlížečích, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému Wordpress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás