Fresh Mill

Vývoj webových stránek WordPress

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro firemní weby, osobní weby a e-shopy je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí obrovská skupina WordPress programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web, používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

Webové stránky na míru

Vyrobíme pro vás kompletní webové stránky s grafikou na míru, kterým vdechneme život pomocí responzivních HTML/CSS/JS šablon. Ty potom napojíme na redakční systém WordPress, naplníme obsahem, optimalizujeme fotky na nejnovější formát WEBP, vyladíme responzivitu, rychlé načítání a webové stránky spustíme.

Spuštěním to pro nás neskončí. Dokážeme navrhnout kompletní vizuální tvář firmy, připravit 3D maskota nebo různé interaktivní 3D vizualizace.

Úprava premium WordPress šablony

V případě, že nepotřebujete originální kód sepsaný na míru a hledáte rychlé, jednoduché a levné řešení, web vytvoříme na premium šabloně.

Máme dvě vyzkoušené premium šablony na kterých stavíme nádherné webové stránky s grafikou na míru. Tyto  weby můžeme v budoucnu rozšířit o nové funkce, podstránky nebo e-shop.

 

Promyšlená grafika a responzivní design

Naše studio si potrpí na dokonalé webové stránky. Milujeme design, pravidelně sledujeme trendy a jsme kreativci. Proto vždy u každého projektu navrhujeme grafiku na míru a to ať se jedná o web na šabloně nebo na míru. Nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost v mobilních zařízeních.

Webové stránky důkladně testujeme v mobilních zařízeních a ve všech dostupně používaných prohlížečích než web spatří světlo světa.

 

Ceník webových stránek

Ať už jste začínající podnikatel, freelancer nebo firma, jedno máte společné, být na trhu úspěšný. Připravili jsme pro vás tři balíčky tvorby webových stránek. Každý web se od sebe líší, má jinou grafiku, funkce, obsah, počet podstránek. Najdeme pro vás nejlepší možné řešení s poměr/cena/výkon.

Basic

od 3 900 Kč

Balíček pro nenáročné. Za tuto cenu získáte jednoduchý web.
 • Redakční systém
 • Responzivní web design
 • Zabezpečení HTTPS

Advanced

od 8 000 Kč

Balíček kvalitní webové prezentace, která je vytvořená na míru.
 • Web design na míru
 • One page SEO
 • Napojení na analytické nástroje
 • GDPR ready
 • 1 jazyková mutace (+ 1 500 Kč)
 • Zrychlení webu díky HTTP/2
 • Zabezpečení a ochrana

+ vše z balíčku Basic

Pro

od 29 900 Kč

Balíček pro náročné klienty, budeme se vám maximálně věnovat.
 • Tvorba struktury webu
 • Rozšířené grafické práce
 • Programování
 • Aktivní podpora
 • Neomezený počet podstránek

+ vše z předchozích balíčků

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Na začátku každého projektu máme spousty otázek. Zjistíme více informací o vašem podnikání a společně vybereme zda je pro vás vhodné řešení webu na míru nebo na premium šabloně.

02.

Navrhneme dokonalou uživatelskou strukturu ze kterého budou mít vaši zákazníci radost a vytvoříme dech beroucí design. Grafické návrhy potom zpracujeme do kódu na náš server.

03.

Hotový web vyladíme do posledního detailu, vyzkoušíme ve všech dostupných prohlížečích, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému Wordpress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás