Vybrané recenze od spokojených klientů

Dodaná práce byla excelentní a šla nad naše požadavky, práce byla odvedena velmi rychle, komunikace byla rychlá a excelentní.

Karolína

Rozhodně doporučuji. Práce odvedena rychlé a za dobrou cenu.

Alexandr

Dodaná práce byla excelentní a šla nad naše požadavky, práce byla odvedena velmi rychle, komunikace byla rychlá a excelentní.

Marek

Doporučuji, fajn spolupráce. Výborná kvalita, velmi rychlá práce, výborná komunikace.

Martin Hrkal

Dodaná práce byla excelentní a šla nad naše požadavky, práce byla odvedena velmi rychle, komunikace byla rychlá a excelentní

Vladimír Netolický

Studio Fresh Mill nám zhotovilo nové webové stránky naší firmy a optimalizovala je pro vyhledávače. Jsem velmi spokojen, vše funguje jak má. Nárůst poptávek po spuštění nového webu se ztrojnásobil. Skvělá komunikace a rychlá domluva. Mohu jen doporučit.

Šimon Pokorný

Dva roky jsem pro svojí firmu hledal někoho, kdo nám vytvoří web, ale takový, který bude úspěšný. Oslovil jsem studio Fresh Mill a hned jsem poznal, že pan Hach tvoří webové stránky jinak než ostatní. Díky této spolupráci jsem pochopil, že vytvořit kvalitní web je věda. Nyní máme webovky, které jsou konkurenčně schopné, získal nám nové klienty a plní svůj účel. Jednoznačně doporučuji :).

Slávek Mach

Skvělé, profesionální, nadstandartně propracované podklady.

EuroClean

Ani se nedivím, že mají takové pěkné hodnocení. Také musíme dát 100%. Máme od nich web, dodávají nám grafiku, teď pro nás dělají mobilní aplikaci a výsledky jsou opravdu skvělé. Mohu jen doporučit. Jsou to profesionálové. 🙂

Tomáš Rusín

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Michal Faust

Díky moc studiu Fresh Mill za nový web a mohu jedině doporučit. Web nám i spravují a paráda. Oceňuji především komunikaci s p. Hachem…je radost spolupracovat s někým, koho práce baví a ví o ní spousty informací. A doporučuji i jejich celý tým za perfektní přístup. Díky moc!!!

Marek Zemánek

Děkujeme za kvalitní zpracování firemních stránek. 100%ní spokojenost. Vřele doporučujeme.

Medifis Centrum Tábor

Naprostá spokojenost se službami. Vstřícnost, rychlost a profesionalita…

Václav Antoni

Se studiem Fresh Mill spolupracujeme již několik let. Ceníme si, že u každého projektu přemýšlí. Doporučujeme, je to profesionální a spolehlivý tým.

N3D Ways

Spolupráce s Jaroslavem je výborná, grafice rozumí a dělá ji pěkně. Pracovali jsme spolu na projektech a můžu jen doporučit.

Jan Lasac

pohodová spolupráce, rychlá, rychlé zapracování připomínek.

Marek Páral

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Jan Sládek

Skvěle, rychle a profesionálně odvedená práce! Budeme spolupracovat určitě i nadále!

Ivo Večeřa

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Marcela Šandrová

Vstřícné jednání, vysoce kvalitní výsledky jeho práce a krátké časy dodání služby. Co slíbí, to i udělá.

Vít Bednařík

Jsem velmi rád, že jsem navázal spolupráci s p.Hachem a studiem Fresh Mill. Pokud budu realizovat ještě nějaký projekt na webové stránky určitě se na jeho studio znovu obrátím 🙂

Leoš Martinek

Skvělá spolupráce, kvalitní výstupy. Spokojenost.

Jiří Krpelík

Za nás můžeme jen doporučit na 100%. Ano, někdy rychlost odpovědí vázne, ale ani se nedivím. Ono, když někdo poskytuje kvalitní služby za dobré ceny, tak je práce asi dost. Jestli někdo hledá fajn studio a odborníky, kteří tomu rozumí, tak rozhodně tohle stojí za kontakt.

Petr Nádek

Perfektní profesionální spolupráce, maximální spokojenost, doporučuji!

Daniel Vodrážka

Studio Fresh Mill se nám postaralo o firemní webové stránky.
Jednání, kvalita a rychlost vše perfektní a mohu jen doporučit! 🙂 V případě dalších projektů se určitě obrátíme stejným směrem.

David Brož

Se studiem Fresh Mill spolupracujeme již pět let. To je dost dlouhá doba na to, abych mohl říct, že toto studio doporučuji všem, kteří oceňují profesionalitu a přátelské jednaní. Pan Hach je totiž člověk, který snad nikdy nespí. Za mě super a doufám, že spolupracovat budeme minimálně dalších 5 let.

Ondřej Pivoda

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Lucie Ryglová

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.