Fresh Mill

Tvorba loga na míru

Kvalitní logotyp je základním stavebním kamenem každé úspěšné firmy. Je to grafická značka, která vás nebo produkt reprezentuje ve světě konkurence. Základem kvalitního logotypu je kreativita, jednoduchost a zapamatovatelnost. Návrh loga je kreativní proces, který se snaží uspokojit požadavky klienta.

Vytvoříme design manuál

Design manuál / grafický manuál / corporate identity jsou manuály dodávané k firemnímu stylu. Určují jak má firma komunikovat s okolním světem jako jsou zákazníci a zaměstnanci firmy. Říká nám jaké máme použít logo, barvy, fonty. Součástí jsou také různá pravidla.

Grafický manuál zpracováváme v elektronické podobě a je možné ho zpracovat i v tištěné.

Připravíme tiskoviny

Vzhled vašich propagačních materiálů je základ, který posílí váš produkt nebo firmu před konkurencí. Moderní atraktivní design dokáže oslovit potencionální zákazníky a vyvolat pocit důvěry. Při tvorbě reklamních materiálů nabízíme kompletní zpracování tiskovin jako jsou letáky, letáčky, katalogy, brožury, chlopňové desky a vizitky.

Vymyslíme a sjednotíme podobu marketingových tiskovin.

Webové stránky na míru

Vyrobíme pro vás kompletní webové stránky s grafikou na míru, kterým vdechneme život pomocí responzivních HTML/CSS/JS šablon. Ty potom napojíme na redakční systém WordPress, naplníme obsahem, optimalizujeme fotky na nejnovější formát WEBP, vyladíme responzivitu, rychlé načítání a webové stránky spustíme.

Spuštěním to pro nás neskončí. Dokážeme navrhnout kompletní vizuální tvář firmy, připravit 3D maskota nebo různé interaktivní 3D vizualizace.

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Prvním krokem při výrobě nového loga je důkladné poznání. Budeme mít hodně otázek na vaší firmu, co děláte, jak dlouho jste na trhu, čím se lišíte od konkurence.

02.

Jakmile pochopíme váš byznys, začneme tvořit první návrhy nového loga. Nejdříve si vytvoříme skicu na papír a ty nejlepší vám představíme.

03.

Vybranou skicu přeneseme do grafického editoru v počítači. Vytvoříme finální návrh, který vám od prezentujeme a uděláme případně další menší úpravy.

Grafické návrhy tiskovin, katalogů a vizitek

Vizitka, katalog, plakát nebo polep pro vaše auto. To vše jsme schopní v rámci návrhu firemní identity pro vás zpracovat.

Tvorba webových stránek, WordPress

Webu vdechneme život a napojíme na redakční systém. Důkladně ho otestujeme a zaměříme se na rychlé načítání.

Tvorba PPC bannerů pro remarketing

Vytvoříme pro vás bannery, které budou zapamatovatelné a přinesou vám velkou řadu návštěv.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás