Fresh Mill

Grafické návrhy webových stránek

Web design je jeden z nejdůležitějších prvků webu. Má stejnou váhu jako výloha kamenné prodejny nebo obal od tyčinky. Design je vaše tvář a zajímavým designem ukážete svým zákazníkům, že je vaše společnost kvalitní, důvěryhodná a moderní. Zatímco deset let starým designem říkáte, že neinovujete své technologie a zůstáváte před konkurencí pozadu. Design musí být elegantní a takový, aby v prvních 5ti vteřinách upoutal zákazníkovu pozornost.

UX design aneb dokonalý prožitek webu

UX je základním stavebním kamenem webových stránek nebo e-shopu. Věděli jste, že 80% uživatelů vyzkouší web pouze jednou a podruhé už se nevrátí? Je to proto, protože na webu nebyl dost přitažlivý uživatelský prožitek. Ty nejlepší společnosti na světě vynikají díky kombinaci User Experience a User Interface. Bez řádné uživatelské struktury nemůže web fungovat.

Začneme tím, že získáme více znalostí o vašem podniku a cílech. Najdeme vaše konkurenty, zhodnotíme trh a nakonec zmapujeme potřeby uživatele, abychom lépe pochopili jeho chování a navrhli řešení.

Prvotřídní a promyšlený design

Milujeme design! Potrpíme si na dokonalost, kvalitu, trendy a nové technologie, které vykreslí dokonalý design. Samozřejmě nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost. Web design jsme navrhli pro více než 300 webů jak v ČR, tak zejména ve světě, kde za grafiku sklízíme úspěchy. Webové stránky od nás se ve spolupráci s našimi kolegy často umisťují ve světových galeriích a jsou tak inspirací.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

 

Dokonale responzivní grafika

Jednoduché prohlížení, rychlá navigace, velká tlačítka a velké obrázky. To je responzivní web. Responzivní grafika je v dnešní době základ. Vyhledávač Google využívá algoritmus, který zvýhodňuje plně responzivní weby a proto neexistuje mít v dnešní době web neresponzivní. U nás tvoříme weby vždy responzivní a to i v případě, že se jedná o jednoduchý projekt.

My ve Fresh Mill tvoříme responzivní weby s důrazem na snadné ovládání a rychlost načítání.

Naše nástroje

Adobe Photoshop
Balsamiq
Adobe Illustrator
Sketch
Adobe InDesign
Adobe XD

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Připravte se na to, že na začátku budeme mít spousty otázek. Váš obor musíme nejdříve pochopit a zjistit kdo je vaše konkurence. Před samotným návrhem grafiky nejdříve zpracujeme wireframy, což je základní stavební kámen firemního nebo osobního webu.

02.

Navrhneme podle wireframů novou grafiku. Nejdříve začneme úvodní stranou, kterou vám zašleme spolu s popisem grafických prvků. Design spolu prodiskutujeme a zpracujeme korektury. Po vyladění finálního vzhledu vytvoříme grafiku pro další podstránky.

03.

Po návrzích zpracujeme grafiku pro responzivní rozhraní, kterou si spolu prodiskutejeme. Po vyladění připravíme grafiku pro vývoj spolu se všemi fonty, ikonkami a obrázky.

Tvorba webových stránek, kódování, WordPress

Webu vdechneme život a napojíme na redakční systém. Důkladně ho otestujeme a zaměříme se na rychlé načítání.

3D grafika, tvorba produktových vizualizací a maskotů

Vytvoříme pro webové stránky zajímavé 3D interaktivní vizualizace, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Tvorba vizuálního stylu, loga na míru

Základem úspěchu je kompletní vizuální identita. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás