Grafické návrhy webových stránek

Web design je jeden z nejdůležitějších prvků webu. Má stejnou váhu jako výloha kamenné prodejny nebo obal od tyčinky. Design je vaše tvář a zajímavým designem ukážete svým zákazníkům, že je vaše společnost kvalitní, důvěryhodná a moderní. Zatímco deset let starým designem říkáte, že neinovujete své technologie a zůstáváte před konkurencí pozadu. Design musí být elegantní a takový, aby v prvních 5ti vteřinách upoutal zákazníkovu pozornost.

UX design aneb
dokonalý prožitek webu

UX je základním stavebním kamenem webových stránek nebo e-shopu. Věděli jste, že 80% uživatelů vyzkouší web pouze jednou a podruhé už se nevrátí? Je to proto, protože na webu nebyl dost přitažlivý uživatelský prožitek. Ty nejlepší společnosti na světě vynikají díky kombinaci User Experience a User Interface. Bez řádné uživatelské struktury nemůže web fungovat.

Začneme tím, že získáme více znalostí o vašem podniku a cílech. Najdeme vaše konkurenty, zhodnotíme trh a nakonec zmapujeme potřeby uživatele, abychom lépe pochopili jeho chování a navrhli řešení.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Lucie Ryglová

Prvotřídní a promyšlený design

Milujeme design! Potrpíme si na dokonalost, kvalitu, trendy a nové technologie, které vykreslí dokonalý design. Samozřejmě nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost. Web design jsme navrhli pro více než 300 webů jak v ČR, tak zejména ve světě, kde za grafiku sklízíme úspěchy. Webové stránky od nás se ve spolupráci s našimi kolegy často umisťují ve světových galeriích a jsou tak inspirací.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

Poskytujeme
komplexní služby

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Tvorba vizuálního stylu, loga na míru

Základem úspěchu je kompletní vizuální identita. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí.

WordPress programování a HTML kódování

Náš tým programátorů vdechne život grafickým návrhům, vymyslí zajímavé efekty a napojí je na systém WordPress.

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Připravte se na to, že na začátku budeme mít spousty otázek. Váš obor musíme nejdříve pochopit a zjistit kdo je vaše konkurence. Před samotným návrhem grafiky nejdříve zpracujeme wireframy, což je základní stavební kámen firemního nebo osobního webu.

02

Navrhneme podle wireframů novou grafiku. Nejdříve začneme úvodní stranou, kterou vám zašleme spolu s popisem grafických prvků. Design spolu prodiskutujeme a zpracujeme korektury. Po vyladění finálního vzhledu vytvoříme grafiku pro další podstránky.

03

Po návrzích zpracujeme grafiku pro responzivní rozhraní, kterou si spolu prodiskutejeme. Po vyladění připravíme grafiku pro vývoj spolu se všemi fonty, ikonkami a obrázky.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.