Tvorba e-shopů na míru

Každý e-shop od nás je vytvořen na míru potřebám zákazníků. Má moderní uživatelsky příjemný design a profesionálně navrženou strukturu. Při výrobě e-shopů se řídíme podle UX a detailní analýzy trhu. Důkazem naší kvality je, že e-shopy netvoříme jen pro český trh, ale i pro firmy v USA nebo v Číně. E-shopy tvoříme už od 8 000 Kč.

Dokonalá grafika na míru

Web design je spojení vizuální komunikace, která využívá psychologii, marketing, branding, copywriting. Cílem designu je zapůsobit a vytvořit takový, který zaujme potencionální zákazníky. Naše studio bylo vždy designem posedlé. Pravidelné sledujeme nové e-commerce trendy, potrpíme si na jednoduchost a dokonalost.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Díky moc studiu Fresh Mill za nový web a mohu jedině doporučit. Web nám i spravují a paráda. Oceňuji především komunikaci s p. Hachem…je radost spolupracovat s někým, koho práce baví a ví o ní spousty informací. A doporučuji i jejich celý tým za perfektní přístup. Díky moc!!!

Marek Zemánek

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Vybrané reference

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Adore.Floors

Nový firemní web pro prodejce a výrobce podlah Adore.floors

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy.

02

Schválené grafické návrhy nakódujeme do responzivních HTML/CSS/JS šablon, které důkladně otestujeme nejen v prohlížečích, ale přes různá zařízení.

03

Web napojíme na redakční systém WordPress, naplníme jej obsahem, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme. Spuštěním to pro nás nekončí.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.