Tvorba e-shopů na míru

Každý e-shop od nás je vytvořen na míru potřebám zákazníků. Má moderní uživatelsky příjemný design a profesionálně navrženou strukturu. Při výrobě e-shopů se řídíme podle UX a detailní analýzy trhu. Důkazem naší kvality je, že e-shopy netvoříme jen pro český trh, ale i pro firmy v USA nebo v Číně. E-shopy tvoříme už od 8 000 Kč.

Dokonalá grafika na míru

Web design je spojení vizuální komunikace, která využívá psychologii, marketing, branding, copywriting. Cílem designu je zapůsobit a vytvořit takový, který zaujme potencionální zákazníky. Naše studio bylo vždy designem posedlé. Pravidelné sledujeme nové e-commerce trendy, potrpíme si na jednoduchost a dokonalost.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Díky moc studiu Fresh Mill za nový web a mohu jedině doporučit. Web nám i spravují a paráda. Oceňuji především komunikaci s p. Hachem…je radost spolupracovat s někým, koho práce baví a ví o ní spousty informací. A doporučuji i jejich celý tým za perfektní přístup. Díky moc!!!

Marek Zemánek

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy.

02

Schválené grafické návrhy nakódujeme do responzivních HTML/CSS/JS šablon, které důkladně otestujeme nejen v prohlížečích, ale přes různá zařízení.

03

Web napojíme na redakční systém WordPress, naplníme jej obsahem, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme. Spuštěním to pro nás nekončí.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.