Fresh Mill

Tvorba e-shopů na míru

Každý e-shop od nás je vytvořen na míru potřebám zákazníků. Má moderní uživatelsky příjemný design a profesionálně navrženou strukturu. Při výrobě e-shopů se řídíme podle UX a detailní analýzy trhu. Důkazem naší kvality je, že e-shopy netvoříme jen pro český trh, ale i pro firmy v USA nebo v Číně. E-shopy tvoříme už od 10 000 Kč.

Dokonalá grafika na míru

Web design je spojení vizuální komunikace, která využívá psychologii, marketing, branding, copywriting. Cílem designu je zapůsobit a vytvořit takový, který zaujme potencionální zákazníky. Naše studio bylo vždy designem posedlé. Pravidelné sledujeme nové e-commerce trendy, potrpíme si na jednoduchost a dokonalost.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Baťa, Vogue, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na WordPressu ve spojení s WooCommerce lze postavit jakýkoliv e-shop a ten napojit na jakoukoliv platební metodu.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy e-shopů a to ať už se jedná o e-shop s oblečením nebo jídlem.

Spuštěním to pro nás nikdy neskončí

Kromě samotného spuštění vždy e-shop napojíme na analytické nástroje pro měření výkonnosti, s redakčním systémem vás zaškolíme formou videí a připraveného PDF manuálu. Máme také široké portfolio služeb jako je návrh komplexní firemní identity, pravidelnou správu webových stránek nebo tvorbu 3d vizualizací a maskotů.

Jednoduše řečeno “U nás to spuštěním webových stránek nikdy nekončí”.

Naše nástroje

Adobe Photoshop
WordPress
PHP
HTML
CSS
Adobe Illustrator

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Na začátku každého projektu máme spousty otázek. Zjistíme více informací o vašem podnikání a společně najdeme řešení pro váš e-shop.

02.

Navrhneme dokonalou uživatelskou strukturu ze kterého budou mít vaši zákazníci radost a vytvoříme dech beroucí design. Grafické návrhy potom zpracujeme do kódu na náš server.

03.

Hotový web vyladíme do posledního detailu, vyzkoušíme ve všech dostupných prohlížečích, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému Wordpress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás