Frontend vývoj webových stránek

Umíme vdechnout život statickým grafickým návrhům a nakódovat jej tak dobře, aby byl plně responzivní, kód validní, rychlý a především SEO Friendly. Naše studio se kódováním grafických návrhů zabývá přes 10 let a máme zkušenosti i s kódováním grafických návrhů pro e-shopová řešení nebo 3D konfigurátory.

Čistý a validní kód

Při kódování grafických návrhů používáme ty nejmodernější technologie a kód píšeme tak, aby byl snadno pochopitelný i pro jiné frontend vývojaře. Kromě špičkového kódu webových stránek umíme grafickým návrhům vdechnout život. Pravidelně sledujeme trendy v oblasti designu a je tak pro nás poměrně snadné oživit grafiku tak, aby oslnila potencionální zákazníky.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Se studiem Fresh Mill spolupracujeme již několik let. Ceníme si, že u každého projektu přemýšlí. Doporučujeme, je to profesionální a spolehlivý tým.

N3D Ways

Kvalitní výsledky, důraz na SEO,
dlouholeté zkušenosti

Kvantita a kvalita jsou dvě rozdílné výrazy. U nás vítězí kvalita, protože pokud máme kódovat grafické návrhy do 24 hodin, vždy to bude na úkor kvality. Proto u nás nikdy nehledejte „včera bylo pozdě“. Víme, že čas jsou peníze, ale rychle nakódování web se prodraží ještě více. U každého projektu vám přesně řekneme, jak dlouho bude kódování trvat a vše vytvoříme v dohodnutém termínu.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Vybrané reference

Jihočeské kamnářství

Profesionálové na kachlové sporáky a sloupová kamna

Lodě WOR

Lodě WOR zná každý tvor

Top Real Invest

Redesignovali jsme web pro realitní kancelář

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Nejdříve budeme chtít vidět grafické návrhy a to i včetně zdrojů. Nejlepší je nám poslat podklady, které jsou vytvořené ve Figmě či Photoshopu.

02

Po ujasnění ceny začneme grafické návrhy převádět do plně responzivních HTML/CSS/JS šablon. Vše sledujete online a to na naší testovací sub doméně.

03

Jakmile je web nakódován, vše testujeme. Testujeme rychlost, validitu a ověřujeme zda nedošlo k problémům s kompatibilitou u jiných prohlížečů.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.