Frontend vývoj webových stránek

Umíme vdechnout život statickým grafickým návrhům a nakódovat jej tak dobře, aby byl plně responzivní, kód validní, rychlý a především SEO Friendly. Naše studio se kódováním grafických návrhů zabývá přes 10 let a máme zkušenosti i s kódováním grafických návrhů pro e-shopová řešení nebo 3D konfigurátory.

Čistý a validní kód

Při kódování grafických návrhů používáme ty nejmodernější technologie a kód píšeme tak, aby byl snadno pochopitelný i pro jiné frontend vývojaře. Kromě špičkového kódu webových stránek umíme grafickým návrhům vdechnout život. Pravidelně sledujeme trendy v oblasti designu a je tak pro nás poměrně snadné oživit grafiku tak, aby oslnila potencionální zákazníky.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Se studiem Fresh Mill spolupracujeme již několik let. Ceníme si, že u každého projektu přemýšlí. Doporučujeme, je to profesionální a spolehlivý tým.

N3D Ways

Kvalitní výsledky, důraz na SEO,
dlouholeté zkušenosti

Kvantita a kvalita jsou dvě rozdílné výrazy. U nás vítězí kvalita, protože pokud máme kódovat grafické návrhy do 24 hodin, vždy to bude na úkor kvality. Proto u nás nikdy nehledejte „včera bylo pozdě“. Víme, že čas jsou peníze, ale rychle nakódování web se prodraží ještě více. U každého projektu vám přesně řekneme, jak dlouho bude kódování trvat a vše vytvoříme v dohodnutém termínu.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Nejdříve budeme chtít vidět grafické návrhy a to i včetně zdrojů. Nejlepší je nám poslat podklady, které jsou vytvořené ve Figmě či Photoshopu.

02

Po ujasnění ceny začneme grafické návrhy převádět do plně responzivních HTML/CSS/JS šablon. Vše sledujete online a to na naší testovací sub doméně.

03

Jakmile je web nakódován, vše testujeme. Testujeme rychlost, validitu a ověřujeme zda nedošlo k problémům s kompatibilitou u jiných prohlížečů.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.