Fresh Mill

Správa WordPress webových stránek

Podobně jako auto potřebuje pravidelný servis, tak i vaše webové stránky potřebují mít pravidelnou údržbu. Postaráme se o aktuálnost a bezpečnost webových stránek. Vy se tak můžete pohodlně věnovat svému byznysu.

Pravidelná údržba je základ

Aktualizaci a pravidelnou údržbu může dělat každý, ale nejspíše to dělat nebudete. Starat se pravidelně o aktualizace a o údržbu je pro laika časově a technicky náročné. U aktualizací jádra WordPressu je nutné web zálohovat. V případě problémů mohou nastat zbytečné komplikace např. nefunkčnost webových stránek a v takovém případě musíte jednat rychle a cena řešení bývá několikanásobně vyšší než při výběru cenového balíčku.

Naše studio kromě správy webu nabízí mnoho jiných služeb, např. vývoj různých pluginů na míru, tvorbu webových stránek, grafické návrhy logotypů nebo vizitek nebo vývoj konfigurátorů.

Raketové načítání vašeho webu

Weby od nás jsou vždy responzivní bez ohledu na cenu. Jsou optimalizované pro mobily, tablety či jiná zařízení. Zajistíme raketové načítání vašeho webu především v mobilní zařízení.

Kromě optimalizace a pravidelného monitoringu, převedeme všechny fotky do formátů, které zmenší velikost bez ztráty kvality.

 

 

Analytické nástroje a technická podpora

Na naše weby nasazujeme nástroj Google Analytics, který vám zobrazí detailní statistiky návštěvnosti vašich webových stránek. Pokud budete mít zájem a plánujete reklamu, jsme schopní zajistit kompletní napojení webových stránek na různé další nástroje pro měření výkonnosti.

Při tvorbě webu je vždy k dispozici technická podpora, která vám vždy ráda pomůže s problémy.

Máme balíčky pro všechny typy webů

Všechny webové stránky napojené na jakýkoliv redakční systém, v našem případě WordPress, se musí pravidelně udržovat. Bez údržby se vyhnete různým nepříjemnostem. Web, který není pravidelně aktualizován se může snadno stát terčem hackerského útoku nebo je může někdo využít pro ilegální záměry. Údržba se často podceňuje a po nějaké době vás web může nepříjemně překvapit.

Basic
Menší webové stránky
Personal
Střední weby, e-shopy
Pro
Náročné projekty a e-shopy

420 Kč/měsíc
Mám zájem

od 790 Kč/měsíc
Mám zájem

od 2 290 Kč/měsíc
Mám zájem
Pravidelné zálohy 2x do měsíce 1x za 14 dní 1 týdně
Pravidelný monitoring 2x měsíčně 1x týdně 2x týdně/denně
Skenování webu na škodlivý SW 2x do měsíce 1x za 14 dní 2x týdně/denně
Technická údržba
Pravidelná kontrola odkazů
Údržba jádra, pravidelné aktualizace
Konzultace a vylepšování webu
Pravidelné čištění databáze
Údržba cache pluginů
Plnění obsahem malé množství obsahu
Údržba externích aplikací po domluvě po domluvě
Řešení problémů do x hodin do 48-96 hodin do 48 hodin do 24 hodin
O 50% snížená hodinová sazba o 5% o 8%
Optimalizace rychlosti načítání webu 1x měsíčně 1x za 14 dní
Mám zájem Mám zájem Mám zájem

Ceník je platný od 25.10.2020.

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Nejdříve si vyberte cenový balíček. Následně si od vás vyžádáme přístup do administrace webových stránek, FTP a v některých případech i do hostingu. Následně zjistíme v jaké kondici je web a pokud je zastaralý, budeme ho muset opravit. Práce vám naceníme a potom web převezmeme pod naší správu.

02.

V druhém kroku vám zašleme fakturu a to buď na 6 měsíce nebo na 12 měísíců. Při úhradě ročního poplatku máme připravené slevové balíčky. U balíčků B a C máme také nižší hodinové sazby. Po úhradě začneme opravovat chyby a pravidelně se starat o váš web.

03.

Každý měsíc vám zašleme pravidelný report, kde jsou uvedené informace o webu, různých změnách nebo problémech, které jsme za měsíc museli vyřešit.

Tvorba webových stránek, kódování, WordPress

Webu vdechneme život a napojíme na redakční systém. Důkladně ho otestujeme a zaměříme se na rychlé načítání.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás