Fresh Mill

Tvorba webových stránek

Již několik let se naše studio zabývá tvorbou webových stránek. Jsme posedlí designem a neustále sledujeme nové trendy, které potom vkládáme do webů našich klientů. Weby tvoříme jak pro české, tak pro zahraniční klienty na redakčním systému WordPress. Díky naší pečlivosti se webové stránky často umisťují ve světových galeriích. Weby u nás začínají už od 8 000 Kč.

Dokonalá grafika na míru

Web design je spojení vizuální komunikace, která využívá psychologii, marketing, branding, copywriting. Cílem designu je zapůsobit a vytvořit takový, který zaujme potencionální zákazníky. Naše studio bylo vždy designem posedlé. Pravidelné sledujeme nové trendy a potrpíme si na dokonalost.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Spuštěním to pro nás nikdy neskončí

Kromě samotného spuštění vždy webové stránky napojíme na analytické nástroje pro měření výkonnosti, s redakčním systémem vás zaškolíme formou videí a připraveného PDF manuálu. Máme také široké portfolio služeb jako například návrh komplexní firemní identity, pravidelnou správu webových stránek nebo tvorbu 3d vizualizací a maskotů.

Jednoduše řečeno “U nás to spuštěním webových stránek nikdy nekončí”.

Naše nástroje

Adobe Photoshop
WordPress
PHP
HTML
CSS
Adobe Illustrator

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: “Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)”

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti “IT” výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy

02.

Schválené grafické návrhy nakódujeme do responzivních HTML/CSS/JS šablon, které důkladně otestujeme nejen v prohlížečích, ale přes různá zařízení.

03.

Web napojíme na redakční systém WordPress, naplníme jej obsahem, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme. Spuštěním to pro nás nekončí.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

3D grafika, tvorba produktových vizualizací a maskotů

Vytvoříme pro webové stránky zajímavé 3D interaktivní vizualizace, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás