Tvorba WordPress webových stránek

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro firemní weby, osobní weby a e-shopy je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí obrovská skupina WordPress programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web, používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

Webové stránky na míru

Hledáte profesionální a efektivní způsob, jak reprezentovat svou firmu či projekt online? S našimi WordPress webovými stránkami na míru můžete dosáhnout dokonalého propojení elegance, funkcionality a individuality.

WordPress je nejoblíbenější platformou pro tvorbu webových stránek a s naším týmem zkušených vývojářů dokážeme vytvořit stránky, které přesně odpovídají vašim potřebám a cílům. Naše webové stránky jsou plně responsivní, což znamená, že se automaticky přizpůsobí různým zařízením, ať už jde o počítač, tablet nebo chytrý telefon. Díky naší odbornosti a znalostem v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) zajistíme, že vaše stránky budou viditelné pro potenciální zákazníky na internetu. Využíváme nejnovější techniky a strategie, abychom zajistili, že vaše stránky budou vystupovat výrazněji ve výsledcích vyhledávání.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Spolupráce s Jaroslavem je výborná, grafice rozumí a dělá ji pěkně. Pracovali jsme spolu na projektech a můžu jen doporučit.

Jan Lasac

Vybraní klienti pro které jsme realizovali web

..a mnoho dalších

Ceník tvorby webových stránek

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Na začátku každého projektu máme spousty otázek. Zjistíme více informací o vašem podnikání a společně vybereme zda je pro vás vhodné řešení webu na míru nebo na premium šabloně.

02

Navrhneme dokonalou uživatelskou strukturu ze kterého budou mít vaši zákazníci radost a vytvoříme dech beroucí design. Grafické návrhy potom zpracujeme do kódu na náš server.

03

Hotový web vyladíme do posledního detailu, vyzkoušíme ve všech dostupných prohlížečích, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.