Tvorba WordPress webových stránek

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro firemní weby, osobní weby a e-shopy je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí obrovská skupina WordPress programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web, používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

Webové stránky na míru

Vyrobíme pro vás kompletní webové stránky s grafikou na míru, kterým vdechneme život pomocí responzivních HTML/CSS/JS šablon. Ty potom napojíme na redakční systém WordPress, naplníme obsahem, optimalizujeme fotky na nejnovější formát WEBP, vyladíme responzivitu, rychlé načítání a webové stránky spustíme.

Spuštěním to pro nás neskončí. Dokážeme navrhnout kompletní vizuální tvář firmy, připravit 3D maskota nebo různé interaktivní 3D vizualizace.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Spolupráce s Jaroslavem je výborná, grafice rozumí a dělá ji pěkně. Pracovali jsme spolu na projektech a můžu jen doporučit.

Jan Lasac

Promyšlená grafika a responzivní design

Naše studio si potrpí na dokonalé webové stránky. Milujeme design, pravidelně sledujeme trendy a jsme kreativci. Proto vždy u každého projektu navrhujeme grafiku na míru a to ať se jedná o web na šabloně nebo na míru. Nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost v mobilních zařízeních.

Webové stránky důkladně testujeme v mobilních zařízeních a ve všech dostupně používaných prohlížečích než web spatří světlo světa.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Služby pro webové stránky na WordPressu

K WordPressu nabízíme kromě správy a vývoje několik dalších okrajových služeb. Svěřte nám svůj web.

WordPress programování a HTML kódování

Náš tým programátorů vdechne život grafickým návrhům, vymyslí zajímavé efekty a napojí je na systém WordPress.

Vybrané reference

Jihočeské kamnářství

Profesionálové na kachlové sporáky a sloupová kamna

Lodě WOR

Lodě WOR zná každý tvor

Top Real Invest

Redesignovali jsme web pro realitní kancelář

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Na začátku každého projektu máme spousty otázek. Zjistíme více informací o vašem podnikání a společně vybereme zda je pro vás vhodné řešení webu na míru nebo na premium šabloně.

02

Navrhneme dokonalou uživatelskou strukturu ze kterého budou mít vaši zákazníci radost a vytvoříme dech beroucí design. Grafické návrhy potom zpracujeme do kódu na náš server.

03

Hotový web vyladíme do posledního detailu, vyzkoušíme ve všech dostupných prohlížečích, optimalizujeme rychlost a web vám spustíme.

Ceník služeb

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.