Tvorba WordPress webových stránek

Máte zájem o vytvoření moderních a kvalitních webových stránek ve WordPressu? Hledáte kvalitní firemní web a nechce se vám investovat drahé částky nebo platit měsíční poplatky za používání redakčního systému? Pro takové zákazníky jsme vytvořili speciální web, který se na tvorbu webových stránek na systému WordPress zaměřuje. Nabízíme tři cenové balíčky, takže si vybere opravdu každý. 

Co nabízíme?

Máme balíček pro začínajícího podnikatele, řemeslníka nebo firmu, která hledá jednoduchou internetovou prezentaci. Nabízíme i řešení pro klienty, kteří si potrpí na kvalitní prezentaci, protože web je vizitka její práce a prezentuje jejich služby. K webovým stránkám jsme schopni naprogramovat jakoukoliv funkci na přání nebo vytvořit mobilní aplikaci. 

Proč nás?

Většina našich klientů si nás vybrala z toho důvodu, že nabízíme profesionální služby a dokážeme rychle reagovat na jejich požadavky. Máme zkušenosti s vývojem a spuštěním velkých projektů, kde dokážeme zajistit stabilitu a zajistit hladký provoz služby. Na WordPressu jsme postavili už přes 100 webů a e-shopů, ale také jsme naprogramovali několik vlastních pluginů  Pro naše klienty nabízí také vlastní online poradnu, která je ZDARMA. 

VYBERTE SI VARIANTU, KTERÁ VÁM BUDE VYHOVOVAT

Pro nenáročnéOptimální balíčekPro náročné
od 1 990 Kčod 9 990 Kčod 25 990 Kč
Zřizení hostingu a doményZřizení hostingu a doményZřizení hostingu a domény
Https certifikátHttps certifikátHttps certifikát
Grafika podle šablonyGrafika na míruGrafika na míru
Úprava šablonyStylování grafikyKódování na míru, speciální funkce
Analýza trhuTvorba UX
Nastavení tech. prvků SEOOptimalizace SEO, klíčová slova
30ti denní podpora ZDARMA

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek