Fresh Mill

Vrátit zpět

Tvorba WordPress webových stránek

Sdílet článek

Máte zájem o vytvoření moderních a kvalitních webových stránek ve WordPressu? Hledáte kvalitní firemní web a nechce se vám investovat drahé částky nebo platit měsíční poplatky za používání redakčního systému? Pro takové zákazníky jsme vytvořili speciální web, který se na tvorbu webových stránek na systému WordPress zaměřuje. Nabízíme tři cenové balíčky, takže si vybere opravdu každý. 

Co nabízíme?

Máme balíček pro začínajícího podnikatele, řemeslníka nebo firmu, která hledá jednoduchou internetovou prezentaci. Nabízíme i řešení pro klienty, kteří si potrpí na kvalitní prezentaci, protože web je vizitka jejich práce a prezentuje jejich služby. K webovým stránkám jsme schopni naprogramovat jakoukoliv funkci na přání nebo vytvořit mobilní aplikaci. 

Proč nás?

Většina našich klientů si nás vybrala z toho důvodu, že nabízíme profesionální služby a dokážeme rychle reagovat na jejich požadavky. Máme zkušenosti s vývojem a spuštěním velkých projektů, kde dokážeme zajistit stabilitu a zajistit hladký provoz služby. Na WordPressu jsme postavili už přes 100 webů a e-shopů, ale také jsme naprogramovali několik vlastních pluginů.  Pro naše klienty nabízíme také vlastní online poradnu, která je ZDARMA. 

Pokud máte zájem, prohlédněte si naše reference, kde naleznete vybrané projekty. Třeba vás zaujmou a rozhodnete se nechat si vytvořit webové stránky od nás.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás