Dokážeme pro vás zajistit

Nabízíme několik řešení od analýzy přes vývoj až po spuštění. Služby pro naše klienty jsme rozdělili do čtyř základních částí. Design, vývoj, tvorba webových stránek a 3D grafika. Poskytujeme širokou škálu služeb, které neustále zlepšujeme.

Tvorba webových stránek

Vývoj webových stránek jde neustále vpřed a proto naše studio neustále sleduje nové trendy. Vyslechneme si vaše požadavky a vytvoříme strukturu webu. Navrhneme nadčasovou grafiku, která se vryje vaším zákazníkům do paměti. Design nakódujeme do responzivních šablon, takže prohlížet si ho v mobilu bude radost. Web napojíme na redakční systém. důkladně otestujeme a zajistíme rychlé načítání. Spuštěním to u nás neskončí a proto se postaráme i o pravidelnou údržbu webových stránek.

WordPress programování

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro e-shopy, firemní a osobní weby je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí celosvětová skupina programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web. Používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

3D grafika, vizualizace

Tvoříme profesionální 3D vizualizace pro developery, ale také nabízíme kreativní digitální abstrakce pro různé kampaně. Naší práci najdete obvykle v katalozích a při prezentaci produktů. 3D grafika je mocný nástroj při prezentaci různých služeb, produktů, interiérů bytů a rozsáhlých komplexů rezidencí. Díky 3D dokonale upoutáte zákazníkovu pozornost. 3D grafiku jsme schopní dodat pro konfigurátory, virtuální realitu nebo jako interaktivní model do webových stránek.

Tvorba designu, branding

Na internetu naleznete dva typy grafik webových stránek, horší a lepší. Web design je jeden z nejdůležitějších prvků webu. Má stejnou váhu jako výloha kamenné prodejny nebo obal od tyčinky. Zajímavým designem ukážete svým zákazníkům, že je vaše společnost kvalitní a důvěryhodná. Pravidelně sledujeme trendy a nové technologie. Díky tomu je grafika webů od nás originální, přehledná a zejména funkční. Víme, že branding firmy není jen o web designu. Proto jsme schopní se postarat o logo nebo propagační materiály.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.