Fresh Mill

Dokážeme pro vás zajistit

Nabízíme několik řešení od analýzy přes vývoj až po spuštění. Služby pro naše klienty jsme rozdělili do čtyř základních částí. Design, vývoj, tvorba webových stránek a 3D grafika. Poskytujeme širokou škálu služeb, které neustále zlepšujeme.

Již brzy spustíme video

Web design, UX / UI, tvorba wireframů

Na internetu naleznete dva typy grafik webových stránek, horší a lepší. Web design je jeden z nejdůležitějších prvků webu. Má stejnou váhu jako výloha kamenné prodejny nebo obal od tyčinky. Zajímavým designem ukážete svým zákazníkům, že je vaše společnost kvalitní a důvěryhodná. Pravidelně sledujeme trendy a nové technologie. Díky tomu je grafika webů od nás originální, přehledná a zejména funkční. Víme, že branding firmy není jen o web designu. Proto jsme schopní se postarat o logo nebo propagační materiály.

Web design | Bannery | Branding | Tvorba loga

Kódování, programování, systém WordPress

V dnešní době mít webové stránky bez redakčního systému je prakticky nemožné. Nejlepším systémem pro e-shopy, firemní a osobní weby je redakční systém WordPress. WordPress patří mezi nejdokonalejší, nejpropracovanější a nejrozšířenější systémy na světě. Je ZDARMA a na jeho vývoji se podílí celosvětová skupina programátorů. Na WordPressu lze postavit jakýkoliv web. Používají ho malé, střední i velké nadnárodní korporace.

Úprava šablon | Správa webu | WordPress služby

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Tvorba webových stránek a e-shopů na míru

Vývoj webových stránek jde neustále vpřed a proto naše studio neustále sleduje nové trendy. Vyslechneme si vaše požadavky a vytvoříme strukturu webu. Navrhneme nadčasovou grafiku, která se vryje vaším zákazníkům do paměti. Design nakódujeme do responzivních šablon, takže prohlížet si ho v mobilu bude radost. Web napojíme na redakční systém. důkladně otestujeme a zajistíme rychlé načítání. Spuštěním to u nás neskončí a proto se postaráme i o pravidelnou údržbu webových stránek.

e-shopy | Weby | Web design

3D grafika, vizualice, tvorba 3D maskotů

Tvoříme profesionální 3D vizualizace pro developery, ale také nabízíme kreativní digitální abstrakce pro různé kampaně. Naší práci najdete obvykle v katalozích a při prezentaci produktů. 3D grafika je mocný nástroj při prezentaci různých služeb, produktů, interiérů bytů a rozsáhlých komplexů rezidencí. Díky 3D dokonale upoutáte zákazníkovu pozornost. 3D grafiku jsme schopní dodat pro konfigurátory, virtuální realitu nebo jako interaktivní model do webových stránek.

Ar / VR | 3D Konfigurátory

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás