Fresh Mill

Služby pro webové stránky na WordPressu

Redakční systém WordPress patří mezi nejrozšířenější redakční systémy na světě a podle odhadů ho používá už 34% všech webových stránek. Weby, které nemají dokonalé zabezpečení jsou pak terčem útoků hackerů, jejíž cílem je získání citlivých údajů a nahráním mallwaru, který se vám dostane do vašeho počítače. Web je proto nutné pravidelně udržovat a nechat si ho odborně zkontrolovat.

Nastavení https certifikátu webových stránek

Podle nové směrnice GDPR o ochraně osobních údajů musí mít každý web maximální zabezpečení a to certifikát SSL. Jsme schopní pro vaše webové stránky zajistit SSL certifkát Let’s Encrypt, který je zdarma nebo zakoupit jiné placené SSL certifikáty.

od 590 Kč

Nastavení Google Analytics a Search Console

Webové stránky napojíme napojíme na jakýkoliv analytický nástroj pro měření výkonnosti například Google Analytics, Hotjar, nebo web napojit na aplikaci Google Search Console. Webové stránky také často připravujeme na různé kampaně a jsme tak schopní propojit jej s Google Ads nebo Sklik.

od 500 Kč

Přesun webových stránek na nový hosting

V případě, že již vaše webové stránky nemají dostatek výkonu na vašem hostingu a chcete přejít na jiný, jsme schopní se o vše postarat. Přesměrujeme doménu a web vám během 24 hodin od změny přesuneme a zajistíme hladký chod. Weby přesouváme vždy v nočních hodinách a tím si vaši zákazníci různých výpadků na vašem webu ani nevšimnou.

od 800 Kč/hod

Naše nástroje

Adobe Photoshop
WordPress
PHP
HTML
CSS
Adobe Illustrator

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Budeme od vás požadovat přístupy do redakčního systému Wordpress a zaslat nám přístupy do vašeho FTP.

02.

Po zaslání přístupů se podíváme v jaké kondici jsou vaše webové stránky a provedeme změny.

03.

Po dokončení prací vám zašleme informace o provedených změnách a předávací protokol.

Tvorba webových stránek, kódování, WordPress

Webu vdechneme život a napojíme na redakční systém. Důkladně ho otestujeme a zaměříme se na rychlé načítání.

Úprava premium WordPress šablony

Nabízíme rychlé, levné, ale kvalitní řešení v podobě tvorby webu nebo e-shopu na WordPress premium šabloně.

WordPress programátor a HTML kodér

Náš tým programátorů vdechne život grafickým návrhům, vymyslí zajímavé efekty a napojí je na systém WordPress.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás