kdo jsme.

Každá firma má svou filozofii. My chceme hlavně poskytovat kvalitní služby a to můžeme jen tehdy, pokud nám klient důvěřuje. Moc dobře víme, že kvalitní webové stránky, ale i jiné projekty zaberou čas. Pojďte se podívat na nás a jací jsme.

o nás

Jsme kreativní studio Fresh Mill

Zabýváme se tvorbou webových stránek a e-shopů na míru. Disponujeme vlastním řešením, ale weby stavíme i na WordPressu. Nabízíme komplexní řešení, počínaje vstupní studií přes vývoj, až po finální spuštění. Pomáháme velkým i malým firmám růst na internetu. Za naší prací si stojíme, baví nás a naplňuje.

873

VYPITÝCH ENERGY DRINKŮ

290

WEBŮ A E-SHOPŮ NA MÍRU

121

WORDPRESS WEBŮ

6

LET DĚLÁME INTERNET HEZČÍ

recenze

Co o nás říkají

Přečtěte si, jak o nás mluví naši klienti pro které jsme navrhli novou webovou grafiku, vytvořili nový web nebo naprogramovali nějakou aplikaci.

Jaroslav

ceo, art director

Starám se o grafický design a zajišťují bezproblémový chod všech projektů.

Luběna

copywriter

Napíšu ty nejzajímavější texty, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Kryštof

grafický designér

Navrhnu zajímavé vizitky, dech-beroucí logo a ikonky na webové stránky.

Jaroslav Hach

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Hach. Jsem profesionál a kreativní člověk. Baví mě design a je to můj každodenní chleba. Mojí velkou vášní je web design, 3D ilustrace a typografie. Zatímco v Česku buduji projekt Fresh Mill, tak v zahraničí se prezentuji pod svým vlastním jménem.

Mám silný cit pro detail a pro velké značky kombinuji 3D ilustrace s typografií. Moje práce jsou v zahraničí publikovány na nejpopulárnějších webech např. Fubiz, Abduzeedo. Mé jméno se dostalo do všech koutů světa.

V roce 2015 mě odborná porota zařadila mezi top 10 nejlepších typografů z celého světa. 3D ilustrace také naleznete v několika knižních publikacích nebo odborných časopisech. Abstraktní díla prodávám do celého světa.

Na ukázku mé práce najdete v těchto knižních publikacích:

partneři

Tohle nejsou trofeje,

ale spokojení klienti

 

Productoo s.r.o.  ●  onAAA.co.kr  ●  Avenova Consultants s.r.o.  ●  EuroClean s.r.o.  ●  ELIM® spol. s r.o.  ●  Splaceo  ●  QualiBau s.r.o.  ●  Kukabara Agency s.r.o.  ●  Bazény Balarepo  ●  Samsung  ●  VitalFactory s.r.o.  ●  Ušetřeno.cz s.r.o.  ●  Bibetus s.r.o.  ●  Guru Holdings inc ● eClients s.r.o.   ●   Petr Koštejn  ●  Jihočeské kamnářství  ●  PearFect s.r.o.  ●  Česká asociace startupů kvalifikovaných k investici, z.s..  ●  Artaris s.r.o.  ●  1Presta  ●  a mnoho dalších…

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek

V příštích několika dnech spustíme zbrusu nové webové stránky, takže nás pravidelně sledujte ať o nic nepřijdete.