Fresh Mill

Jsme kreativní studio Fresh Mill

Zabýváme se tvorbou webových stránek a e-shopů na míru. Disponujeme vlastním řešením, ale weby stavíme i na WordPressu. Nabízíme komplexní řešení, počínaje vstupní studií přes vývoj, až po finální spuštění. Pomáháme velkým i malým firmám růst na internetu. Za naší prací si stojíme, baví nás a naplňuje. Během několika let jsme realizovali weby pro více než 400 klientů nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Již brzy spustíme video

2 500

vypitých energy drinků a kafí

350

webů a e-shopů na míru

190

vytvořených Wordpress webů

6

let děláme internet hezčí

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Naší největší odměnou je váš úspěch. Ale jsme potešení pokud získáme uznání v oboru.

Naší práci děláme tak, aby vám vždy přinesla užitek.

Jsme malé kreativní studio, které pracuje pro klienty z celé České republiky a dodáváme práce často i do zahraničí. Naše digitální ochutnávky najdete třeba v Číně, v Mexiku, Británii nebo v Brazílii. Specializujeme se na vývoj webových stránek, tvorba e-shopů, 3D grafiku a na redakční systém WordPress. Nesoustředíme se na kvantitu, ale kvalitu. Máme rádi originální, přehledné a graficky atraktivní webové stránky, které dokáží upoutat zákazníkovu pozornost.

Díky našemu malému týmu je komunikace u nás pružná. Pracujeme i o víkendech nebo ve večerních hodinách. Naše práce nás prostě baví.

A proč zvolit studio Fresh Mill?

Poznejte náš tým

Nehrajeme si na velké studio, máme malý tým o třech klíčových lidech. Jsme sehraní a při spolupráci budete vždy komunikovat jen s jedním z nás :).

Jaroslav

- ceo, art director

Starám se o grafický design a zajišťují bezproblémový chod všech projektů.

Luběna

- copywriter

Napíšu ty nejzajímavější texty, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Kryštof

- kodér, programátor

Postarám se o dobrý kód, napíšu plugin nebo naprogramuji funkci.

Jaroslav Hach

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Hach. Jsem profesionál a kreativní člověk. Baví mě design, který se stal mým každodenním chlebem. Mojí velkou vášní je web design, 3D ilustrace a typografie. Zatímco v Česku buduji studio Fresh Mill, tak v zahraničí se prezentuji pod svým vlastním jménem.

Mám silný cit pro detail a pro velké značky kombinuji 3D ilustrace s typografií. Moje práce jsou v zahraničí publikovány na nejpopulárnějších webech např. Fubiz, Abduzeedo. Mé jméno se dostalo do všech koutů světa.

Book Good Idea 4

V roce 2015 mě odborná porota zařadila mezi top 10 nejlepších typografů z celého světa. 3D ilustrace také naleznete v několika knižních publikacích nebo odborných časopisech. Abstraktní díla prodávám do celého světa.

Na ukázku mé práce najdete v těchto knižních publikacích:

  • Magazine Fahrenheit
  • Book Good Idea 4
  • Book Distinctive Typeface
  • Typefaces Endowed with Extraordinary Feature
Book Good Idea 4

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás