Jsme kreativní studio Fresh Mill

Zabýváme se tvorbou webových stránek a e-shopů na míru. Disponujeme vlastním řešením, ale weby stavíme i na WordPressu. Nabízíme komplexní řešení, počínaje vstupní studií přes vývoj, až po finální spuštění. Pomáháme velkým i malým firmám růst na internetu. Za naší prací si stojíme, baví nás a naplňuje. Během několika let jsme realizovali weby pro více než 400 klientů nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Naši práci děláme tak, aby klientovi přinesla užitek

Jsme malé kreativní studio, které pracuje pro klienty z celé České republiky a dodáváme práce často i do zahraničí. Naše digitální ochutnávky najdete třeba v Číně, v Mexiku, Británii nebo v Brazílii. Specializujeme se na vývoj webových stránek, tvorbu e-shopů, 3D grafiku a na redakční systém WordPress. Nesoustředíme se na kvantitu, ale kvalitu. Máme rádi originální, přehledné a graficky atraktivní webové stránky, které dokáží upoutat zákazníkovu pozornost.

Díky našemu malému týmu je komunikace u nás pružná. Pracujeme i o víkendech nebo ve večerních hodinách. Naše práce nás prostě baví.

Jaroslav Hach

Ceo, Art director

Starám se o grafický design, kóduji, programuji a zajišťuji bezproblémový chod všech projektů.

Veronika Šrolová

Junior WordPress Developer

Napíšu ty nejzajímavější texty, přeložím je a postarám se o správný chod webových stránek.

Kryštof Lasica

Pomocný programátor

Neumím jazyky, za to se ale orientuji v programovacích jazycích Python, VUE, C# a další.

Nehrajeme si na velké studio, máme malý tým o třech klíčových lidech. Jsme sehraní a při spolupráci budete vždy komunikovat jen s jedním z nás :).

Naší největší odměnou je váš úspěch.
Ale jsme potěšení pokud získáme uznání v oboru.

Vybrané recenze
od spokojených klientů

sekov
reinders
qualibau
kovarov
colordot
brezka
samsung
jihocecke kamnarstvi
paketo one

Komu
pomáháme
online

Pro spousty našich klientů jsme nejen digitální studio, ale také partner, který jim pomahá zvládat strasti a starosti digitálních technikálií při tvorbě webových stránek.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.