Fresh Mill

Profesionální 3D vizualizace a 3D grafika

Tvoříme profesionální 3D vizualizace pro developery. Naši práci najdete obvykle v katalozích, krátkých animacích, při prezentaci produktů nebo jako interaktivní vizualizace na webových stránkách. 3D grafika je mocný nástroj při prezentaci služeb, produktů, interiérů bytů a rozsáhlých komplexů rezidencí. Díky 3D dokážete upoutat zákazníkovu pozornost.

3D produktové a interaktivní vizualizace

Nabízíme tvorbu 3D produktových vizualizací a 3D modelů. Jsme schopní zhotovit fotorealistický 3D model vašeho výrobku a připravit zajímavou interaktivní vizualizaci. Vytvořenou 3D vizualizaci jsme schopní dodat do různých katalogů, propagačních materiálů nebo animací.

Nově také 3D modely dodáváme na sociální sítě či do virtuální reality a herního průmyslu.

 

3D modely pro konfigurátory

Již několik let dodáváme různé 3D modely do speciálních konfigurátorů. Naše modely jsou často vidět v oborech jako je letecký nebo automobilový průmysl, kde klasická 2D grafika postrádá smysl a pro lepší představivost je nutné zákazníkovi ukázat produkt ve 3D.

Pro tvorbu 3D modelů používáme ty nejlepší nástroje jako 3Ds Max a Vray.

Vizualizace interiérů a exteriérů pro developery

Tvoříme fotorealistické vizualizace interiérů, exteriérů nebo 3D půdorysy pro developery a realitní makléře. Naše vizualizace jsou často k vidění na různých prezentačních webech, kde je cílem zaujmout potencionální skupinu, kteří mají zájem o koupě bytu nebo rodinného domu.

Tvoříme vizualizace rodinných domů, zahrad nebo bytových a komerčních domů.

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Budeme od vás potřebovat dodat fotky nebo dokumentaci k vaším produktům, abychom ji mohli přenést do 3D grafického programu.

02.

Začínáme modelovat. Pravidelně vám jsou zasílány náhledy ke korekturám a model se neustále vylepšuje.

03.

Schválený otexturovaný a osvětlený 3D model putuje do renderfarmy, kde se vykreslí všechny jeho detaily.

Vývoj 2D, 3D konfigurátorů, tvorba 3D modelů

Dokážeme vyrobit zajímavé 2D nebo 3D konfigurátory na míru na našem vlastním systému či dodat pro vás pouze 3D modely.

Tvorba webových stránek, kódování, WordPress

Webu vdechneme život a napojíme na redakční systém. Důkladně ho otestujeme a zaměříme se na rychlé načítání.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás