Fresh Mill

Vývoj 2D / 3D konfigurátorů a speciální konfigurátory na míru

Tvorba konfigurátoru není jen o vývoji technické části, ale také o kvalitním designu a přehledném uživatelském rozhraní. Konfigurátory se obvykle dělají pro vaše zákazníky a ti se musí v konfigurátoru vyznat. Dokážeme do konfigurátoru zpracovat všechny animace, výstražné informace a mnoho dalšího.

Tvorba 2D konfigurátorů

2D konfigurátor je nejjednodušší řešení při vývoji konfigurátoru. Je vhodné pokud chcete zákazníkům pomoct v nakonfigurování například vlastní kuchyně, oblečení, bazénu, sestavit si své vlastní auto apod.

Ceny u nás začínají od 12 000 Kč

Tvorba 3D konfigurátorů

Vývoj 3D konfigurátoru je oproti 2D řešení velice náročný. Musíme vytvořit vlastní interaktivní 3D modely, které propojíme na míru vytvořeným systémem. Tento typ konfigurátorů je vhodný pro všechny, kteří chtějí rozhýbat svůj e-shop nebo mají produkt, kde klasické 2D zobrazení nestačí.

Ceny u nás začínají od 30 000 Kč

Speciální konfigurátory

Naše studio Fresh Mill dokáže dodat speciální konfigurátory na míru. Obvykle je to kombinace klasického 2D zobrazení s 3D modelem, který je dále napojený na různé aplikace třetích stran. Toto řešení vývoje je vhodné pro všechny, ale jsou zde velké rozdíly v ceně.

Ceny jsou u nás na míru

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Ať už se jedná o 2D nebo 3D konfigurátor, budeme mít spousty dotazů a to nejen na vývoj, ale i na firmu.

02.

Vytvoříme uživatelskou strukturu konfigurátoru a navrhneme zajímavé uživatelské prostředí.

03.

Naši vývojaři se pustí do práce a začnou tvořit systém, který budeme společně ladit a testovat.

3D grafika, tvorba produktových vizualizací a maskotů

Vytvoříme pro webové stránky zajímavé 3D interaktivní vizualizace, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Tvorba vizuálního stylu, loga na míru

Základem úspěchu je kompletní vizuální identita. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás