Fresh Mill

Grafické návrhy tiskovin, katalogů a vizitek

Dnes nestačí mít firmu postavenou jen na logotypu. Základem úspěchu je kompletní vizuální identita, která vám jasně řekne, jak komunikovat se zákazníky a zaměstnanci. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí. Firemní identita se skládá z: logo, claim, firemní tiskoviny, propagační materiály a z dalších grafických elementů.

Připravíme tiskoviny

Vzhled vašich propagačních materiálů je základ, který posílí váš produkt nebo firmu před konkurencí. Moderní atraktivní design dokáže oslovit potencionální zákazníky a vyvolat pocit důvěry. Při tvorbě reklamních materiálů nabízíme kompletní zpracování tiskovin jako jsou letáky, letáčky, katalogy, brožury, chlopňové desky, katalogy a vizitky.

Vymyslíme a sjednotíme podobu marketingových tiskovin.

Navrhneme krásné a originální vizitky

Umíme navrhnout zajímavé a graficky originální vizitky za které se nebudete stydět. Vizitky totiž tvoříme na míru a o proti jiným studiím netvoříme podle předpřipravených šablon. Každému klientovi vždy představíme dva návrhy. Pokud máme více nápadů, což se stává velice často, tak i ty vám ukážeme.

Naše studio netvoří jen klasické obdélníkové vizitky, ale pokud si to budete přát, můžeme přijít s nějakým opravdu originálním designem.

Připravíme plakáty na různé akce

Tvoříme plakáty pro všechny tipy akcí a to pro různé výstavy, festivaly nebo maturitní plesy. V plakátech se odráží často naše kreativita a nápady. Nespokojíme se totiž s klasikou, ale máme rádi originalitu. To je důvod proč naše plakáty jsou obvykle k vidění na různých kreativních akcích.

V plakátech umíme kombinovat naše kreativní cítění s 3D digitální abstrakcí.

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Tvorba PPC bannerů pro remarketing

Vytvoříme pro vás bannery, které budou zapamatovatelné a přinesou vám velkou řadu návštěv.

Tvorba vizuálního stylu, loga na mírů

Základem úspěchu je kompletní vizuální identita. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás