Grafické návrhy tiskovin, katalogů a vizitek

Dnes nestačí mít firmu postavenou jen na logotypu. Základem úspěchu je kompletní vizuální identita, která vám jasně řekne, jak komunikovat se zákazníky a zaměstnanci. Kvalitní brandning odráží to, jak společnost působí na své okolí. Firemní identita se skládá z: logo, claim, firemní tiskoviny, propagační materiály a z dalších grafických elementů.

Připravíme plakáty na různé akce

Tvoříme plakáty pro všechny tipy akcí a to pro různé výstavy, festivaly nebo maturitní plesy. V plakátech se odráží často naše kreativita a nápady. Nespokojíme se totiž s klasikou, ale máme rádi originalitu. To je důvod proč naše plakáty jsou obvykle k vidění na různých kreativních akcích.

V plakátech umíme kombinovat naše kreativní cítění s 3D digitální abstrakcí.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Dodaná práce byla excelentní a šla nad naše požadavky, práce byla odvedena velmi rychle, komunikace byla rychlá a excelentní.

Marek

Navrhneme krásné a originální vizitky

Umíme navrhnout zajímavé a graficky originální vizitky za které se nebudete stydět. Vizitky totiž tvoříme na míru a o proti jiným studiím netvoříme podle předpřipravených šablon. Každému klientovi vždy představíme dva návrhy. Pokud máme více nápadů, což se stává velice často, tak i ty vám ukážeme.

Naše studio netvoří jen klasické obdélníkové vizitky, ale pokud si to budete přát, můžeme přijít s nějakým opravdu originálním designem.

Poskytujeme
komplexní služby

Grafické návrhy tiskovin

Vizitka, katalog, plakát nebo polep pro vaše auto. To vše jsme schopní v rámci návrhu firemní identity pro vás zpracovat.

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Tvorba PPC bannerů pro remarketing

Vytvoříme pro vás bannery, které budou zapamatovatelné a přinesou vám velkou řadu návštěv.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Prvním krokem při výrobě nového loga je důkladné poznání. Budeme mít hodně otázek na vaší firmu, co děláte, jak dlouho jste na trhu, čím se lišíte od konkurence.

02

Jakmile pochopíme váš byznys, začneme tvořit první návrhy nového loga. Nejdříve si vytvoříme skicu na papír a ty nejlepší vám představíme.

03

Vybranou skicu přeneseme do grafického editoru v počítači. Vytvoříme finální návrh, který vám od prezentujeme a uděláme případně další menší úpravy.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.