Úprava premium WordPress šablony

U tvorby webových stránek na redakčním systému WordPress stavíme weby buď na míru nebo poskládané na premium šabloně. Obě dvě varianty mají podobný výsledek a liší se od sebe pouze kódem a cenou. U této varianty používáme šablonu jen jako kostru, kterou celou vykucháme a postavíme na ní podle grafického návrhu webové stránky.

Prvotřídní a promyšlený design

Milujeme design! Potrpíme si na dokonalost, kvalitu, trendy a nové technologie, které vykreslí dokonalý design. Samozřejmě nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost. Web design jsme navrhli pro více než 300 webů jak v ČR, tak zejména ve světě, kde za grafiku sklízíme úspěchy. Webové stránky od nás se ve spolupráci s našimi kolegy často umisťují ve světových galeriích a jsou tak inspirací.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Spolupráce s Jaroslavem je výborná, grafice rozumí a dělá ji pěkně. Pracovali jsme spolu na projektech a můžu jen doporučit.

Jan Lasac

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Poskytujeme
komplexní služby

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

WordPress programování a HTML kódování

Náš tým programátorů vdechne život grafickým návrhům, vymyslí zajímavé efekty a napojí je na systém WordPress.

Vybrané reference

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Adore.Floors

Nový firemní web pro prodejce a výrobce podlah Adore.floors

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy.

02

Schválené grafické návrhy nastylujeme na naší připravenou šablonu, změníme strukturu, vzhled a důkladně web otestujeme přes různá zařízení.

03

Zajistíme rychlé načítání, naplníme web obsahem, zřídíme a nastavíme hosting na který v nočních hodinách web přesuneme z testovací domény.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.