Fresh Mill

Úprava premium WordPress šablony

U tvorby webových stránek na redakčním systému WordPress stavíme weby buď na míru nebo poskládané na premium šabloně. Obě dvě varianty mají podobný výsledek a liší se od sebe pouze kódem a cenou. U této varianty používáme šablonu jen jako kostru, kterou celou vykucháme a postavíme na ní podle grafického návrhu webové stránky.

Prvotřídní a promyšlený design

Milujeme design! Potrpíme si na dokonalost, kvalitu, trendy a nové technologie, které vykreslí dokonalý design. Samozřejmě nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost. Web design jsme navrhli pro více než 300 webů jak v ČR, tak zejména ve světě, kde za grafiku sklízíme úspěchy. Webové stránky od nás se ve spolupráci s našimi kolegy často umisťují ve světových galeriích a jsou tak inspirací.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Spuštěním to pro nás nikdy neskončí

Kromě samotného spuštění vždy webové stránky napojíme na analytické nástroje pro měření výkonnosti, s redakčním systémem vás zaškolíme formou videí a připraveného PDF manuálu. Máme také široké portfolio služeb jako například návrh komplexní firemní identity, pravidelnou správu webových stránek nebo tvorbu 3d vizualizací a maskotů.

Jednoduše řečeno “U nás to spuštěním webových stránek nikdy nekončí”.

Naše nástroje

Adobe Photoshop
WordPress
PHP
HTML
CSS
Adobe Illustrator

Co o nás říkají

Jaroslav Prokop

Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: „Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech. :)“

Díky za bezvadnou spolupráci.

Jihočeské Kamnářství - jihoceskekamnarstvi.cz

Lucie Ryglová

Naše společnost spolupracuje s Fresh Mill již několik měsíců, vždy jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme profesionalitu, rychlé dodání návrhů, perfektní přípravu dat i přátelskou komunikaci. Doporučujeme.

Productoo - productoo.cz

Michal Faust

Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli….ale šlo spíš o neznalosti „IT“ výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím 🙂

Company 2GO - co2go.cz

Jan Sládek

Perfektní a rychlá domluva. Objednané modely bezvadné, bez nutnosti opakovaných dodělávek jak bývá často zvykem. Rychle zhotoveno. Práci hodnotím jako opravdu profesionálně odvedenou.

Bazény Balarepo - Balarepo.cz

Marcela Šandrová

Skvělá domluva, rychlá práce. Budu doporučovat známým 🙂

Hubnutí je v hlavě - hubnutijevhlave.cz

Co se stane, když nás kontaktujete

01.

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy.

02.

Schválené grafické návrhy nastylujeme na naší připravenou šablonu, změníme strukturu, vzhled a důkladně web otestujeme přes různá zařízení.

03.

Zajistíme rychlé načítání, naplníme web obsahem, zřídíme a nastavíme hosting na který v nočních hodinách web přesuneme z testovací domény.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému Wordpress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

3D grafika, tvorba produktových vizualizací a maskotů

Vytvoříme pro webové stránky zajímavé 3D interaktivní vizualizace, které upoutají zákazníkovu pozornost.

Zaujali jsme vás?

Začněme ještě dnes!

Kontaktujte nás