Úprava premium WordPress šablony

U tvorby webových stránek na redakčním systému WordPress stavíme weby buď na míru nebo poskládané na premium šabloně. Obě dvě varianty mají podobný výsledek a liší se od sebe pouze kódem a cenou. U této varianty používáme šablonu jen jako kostru, kterou celou vykucháme a postavíme na ní podle grafického návrhu webové stránky.

Prvotřídní a promyšlený design

Milujeme design! Potrpíme si na dokonalost, kvalitu, trendy a nové technologie, které vykreslí dokonalý design. Samozřejmě nikdy nezapomínáme na přehlednost grafiky a její použitelnost. Web design jsme navrhli pro více než 300 webů jak v ČR, tak zejména ve světě, kde za grafiku sklízíme úspěchy. Webové stránky od nás se ve spolupráci s našimi kolegy často umisťují ve světových galeriích a jsou tak inspirací.

Nad navrhováním kvalitního webového designu strávíme spousty času. Je to jeden z nejdůležitějších prvků při tvorbě webových stránek.

realizovaných webů

webů ve správě

let zkušeností

vytvořených e-shopů

Vybraná recenze od spokojeného klienta

Spolupráce s Jaroslavem je výborná, grafice rozumí a dělá ji pěkně. Pracovali jsme spolu na projektech a můžu jen doporučit.

Jan Lasac

Nejpoužívanější redakční systém na světě, WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejrozšířenější redakční systém na světě. Používají ho světové značky jako CNN, Coca Cola, Samsung, Toyota nebo dokonce i oficiální web Bílého domu. Výhodou tohoto systému je, že je zcela zdarma. Nemusíte platit měsíční poplatky za využití systému a samozřejmě ani za žádnou instalaci. Na celém internetu ho používá přes 34% všech webů na světě a je vhodný i pro ty nejnáročnější projekty.

Naše studio na WordPressu staví všechny typy webů včetně e-shopů a rozsáhlých konfigurátorů.

Poskytujeme
komplexní služby

Vývoj webových stránek WordPress

Jsme specialisté na redakční systém WordPress. Postavíme na něm web, e-shop nebo napíšeme plugin.

Správa WordPress webových stránek

Uživatelům redakčního systému WordPress nabízíme pravidelnou správu a údržbu jejich webových stránek.

Grafické návrhy webových stránek

Navrhneme moderní a zajímavý design, kterým vytřete zrak zákazníkům, ale i vaší konkurenci.

WordPress programování a HTML kódování

Náš tým programátorů vdechne život grafickým návrhům, vymyslí zajímavé efekty a napojí je na systém WordPress.

Vybrané reference

Cech kamnářů

Kompletní redesign pro Cech kamnářů České republiky

Paketo.one

Firemní web pro specialisty na kartonové obaly a POP/POS materiály

Barrandov studio

Vývoj webu na míru pro Barrandov studio a.s.

Co se stane,
když nás kontaktujete?

01

Připravíme několik dotazníků, které nám poslouží jako výchozí bod projektu. Na základě těchto briefů vytvoříme wireframy a navrhneme zajímavé grafické návrhy.

02

Schválené grafické návrhy nastylujeme na naší připravenou šablonu, změníme strukturu, vzhled a důkladně web otestujeme přes různá zařízení.

03

Zajistíme rychlé načítání, naplníme web obsahem, zřídíme a nastavíme hosting na který v nočních hodinách web přesuneme z testovací domény.

Často se nás ptáte

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.