Apartmán Měšťanský dům

Webová stránka je navržena s ohledem na estetiku a profesionalitu a je postavena na platformě WordPress, která umožňuje jednoduchou správu obsahu a pravidelné aktualizace. Moderní a přehledný design webu zajišťuje optimální uživatelskou zkušenost a snadnou navigaci. Velký důraz byl kladen na kvalitní prezentaci nabízených služeb a poskytování všech relevantních informací pro klienty.

Klient

Jana Slaníková

Štítky

WordPress, custom theme, web design, správa webu

Technologie

WordPress, PHP, HTML/CSS/JS, Adobe Photoshop

O firmě

Apartmán Měšťanský dům, nacházející se v Jindřichově Hradci, nabízí komfortně vybavený apartmán s vlastním barem. Pokud plánujete výlety, můžete navštívit historické centrum Telče, které je vzdálené pouhých 47 km, stejně jako působivý Zámek Telč a majestátní Hrad Landštejn. Kromě útulných pokojů nabízí bezplatné soukromé parkování, nepřetržitě otevřenou recepci a rychlé bezplatné Wi-Fi připojení, abyste mohli být neustále ve spojení.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.