Jihočeské kamnářství

Jeden z našich klientů, pro kterého pracujeme již několik let. Od té doby jsme pro ně zrealizovali 4 weby, 4 loga a udělali nepřeberné množství různých úprav. Web Jihočeské kamnářství jsme realizovali v roce 2018, ale protože web již neodpovídal kvalitě a firma se rozrostla, bylo potřeba udělat redesign. Ten se hodně povedl, protože na tento web jsme hodně pyšní a není to jen grafikou, ale i hezkými barvami a fotkami, které si klienti fotí sami. Kromě webových stránek jsme pro firmu navrhli i logo, které se stálo tváří jejich firmy.

Klient

Jaroslav Prokop - Jihočeské Kamnářství

Štítky

WordPress, redakční systém, web design, tvorba webových stránek, UX

Technologie

Adobe Photoshop, Atom, WordPress, PHP, HTML/CSS/JS

O firmě

Firma Jihočeské kamnářství se zabývá stavěním těžkých kachlových kamen, kuchyňských sporáků na dřevo a sloupových kamen. Sídlí v Želči u Tábora, ale své služby samozřejmě poskytuje po celé České republice. Kromě kamnařiny prodávají kamna značky Pertinger, ale také pece a trouby značky Fontana Forni. I tyto weby jsme realizovalo naše studio a jsme tak velmi rádi a vážíme si, že nás klient nejen doporučuje, ale především, že nám umožnil dodat pro něj takové hezké stránky.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.