Kamna Pertinger

Pro pana Jaroslava Prokopa jsme zahájili práci již před 7 lety. Za tu dobu jsme pro ně vytvořili 4 weby a z toho u dvou jsme již provedli úpravu do nového kabátu. Kromě toho jsme pro ně navrhli také 4 logotypy a několik PDF ceníků.

Klient

Jaroslav Prokop

Štítky

web na míru, WordPress, tvorba webových stránek, web design

Technologie

WordPress, PHP, HTML/CSS/JS, Adobe Photoshop

O firmě

Kamna Pertinger, Jihočeské kamnářství, Krby Tábor, Pizza pec Fontana Forni. To je Jaroslav Prokop, člověk, kterého jeho práce baví a naplňuje. Jeho firma, Jihočeské kamnářství, se specializuje na stavbu těžkých kachlových kamen, kuchyňských kachlových sporáků na dřevo a sloupových kamen. Již od roku 2015 se věnuje této činnosti a je jeho vášní přinášet zákazníkům unikátní a originální designy. Jeho motto "Dvoje stejná kamna se nestaví" značí jeho odhodlání neustále hledat inspiraci pro nové a zajímavé vzhledy navrhovaných kamen. Jaroslav Prokop je synonymem pro kvalitu, inovaci a vášeň ve svém oboru.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.