Petrych Machine

Nový web je moderní a přehledný. Poskytuje zákazníkům všechny potřebné informace o společnosti, jejích službách a produktech. Web je také dobře optimalizován pro vyhledávače, což pomáhá společnosti Petrych Machine lépe oslovit své zákazníky. Grafika na novém webu byla vytvořena na míru. Je moderní, odpovídá firemnímu stylu a pomáhá společnosti Petrych Machine vytvářet pozitivní dojem na své zákazníky.

Web je postaven na redakčním systému WordPress. Díky tomu může společnost Petrych Machine snadno aktualizovat obsah svého webu.

Klient

PETRYCH MACHINE s.r.o.

Štítky

WordPress, tvorba webových stránek, web design

Technologie

WordPress, PHP, HTML/CSS/JS, Adobe Photoshop

O firmě

Společnost Petrych Machine, s.r.o., se sídlem v Jistebnici v Jihočeském kraji, se zabývá opravou CNC strojů. Firma byla založena v roce 2020 a od té doby se stala spolehlivým partnerem pro řadu firem v České republice i zahraničí. Firma disponuje vysoce kvalifikovaným týmem zkušených techniků, kteří jsou schopni opravit i ty nejnáročnější závady. Společnost používá moderní diagnostické a opravárenské vybavení, které zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost oprav.

Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.