Co na WordPressu oceňují naši klienti?


Při každé poptávce na vytvoření webových stránek se nás zákazníci ptají na redakční systém. Ten je nedílnou součástí moderní webu. My již několik let dodáváme do webů klientů redakční systém (CMS) WordPress. Musíme si hned na začátku říct, že tento systém ovládáme dokonale, protože ho používáme na nejnáročnější projekty a řešíme s ním různé implementace.

Občas od našich zákazníků slýcháváme názor nebo mají špatnou zkušenost proč mají tento systém používat. My jsme se rozhodli napsat vám několik bodů, které naší současní klienti oceňují.

1. Redakční systém ZDARMA

Systém WordPress se řadí do kategorie Open source a proto je jeho hlavní výhodou použití zdarma (zdrojový kód je přístupný komukoli). Jeho největší výhodou je vývoj, který je také zdarma. Neustále se zdokonaluje, aktualizuje, nabízí nové funkce a snižuje rizika bezpečnosti. My do jádra systému nezasahujeme, takže není problém si webové stránky kdykoliv aktualizovat.

2. Nezávislost na agentuře

Naším klientům se snažíme poskytnout ty nejlepší služby, ale zákazník, kterému jsme dodali webové stránky se nemusí při správcování webu spoléhat na nás. Může oslovit jiného dodavatele. Systém WordPress není náš redakční systém, proto při každém problému můžete oslovit nás nebo svůj problém sdělit na fóru, kde vám 80% lidí velmi rychle poradí.

3. Jednoduchá editace

Pro klienta, který bude web spravovat je nejdůležitější editace obsahu. Systém WordPress v tomto ohledu patří mezi absolutní špičku. Textový editor je na velmi slušné úrovni, ale v základu nenabízí tolik funkcí jako např. program Microsoft Word. Proč? WordPress chce nechat mít text čistý a nepřeplácaný. Web si také můžete editovat kdekoliv, kde je internet a z jakéhokoliv zařízení.

4. Rozšířitelnost a pluginy

Systém WordPress lze rozšířit o nespočet pluginů, které dodají webu nový rozměr. Třeba když chcete zlepšit SEO, přidat sociální ikonky, zvýšit bezpečnost nebo změřit návštěvnost, tak tohle všechno lze vyřešit jednoduchou instalací pluginu, který je buď zdarma nebo placený. Ti zkušenější zvládnou web rozšířit i o e-shop.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.