Dlouhodobá správa wordpress webových stránek aneb proč zrovna u nás


Byli jsme první, kteří začali nabízet správu WordPress webových stránek na českém trhu. Za tu dobu spravujeme weby stovkám klientům mezi které patří malé, ale i středně velké firmy a jsou to klienti jako Paketou Group s.r.o., Barandovské studio, Kameny pro život, Jihočeské kamnářství a mnoho dalších.

Proč zrovna my jsme ti nejlepší pro vaše webové stránky? Jsme totiž spolehlivý partner, který nabízí komplexní služby v oblasti podnikání, ale i vývoje webových stránek. Umíme se postarat o zálohy, pravidelné aktualizace, rychlost, zabezpečení, nastavení e-mailu a DNS.

person using macbook pro on brown wooden table

U správy webových stránek nabízíme 3 cenové balíčky, které si můžete prohlédnout v našich službách. Naše ceny máme nastavené tak, aby si mohl vybrat každý klient a to i menší firma. Menší firemní weby také potřebují kvalitní správu svého WordPress webu, protože hackeři právě útočí na tyto malé weby. Malé firemní weby jsou totiž mnohem náchylnější na útoky.

Správa wordpress webových stránek

U správy webu našich klientů garantujeme, ale mnohem více než jen nějaké aktualizace nebo zálohování. Pokud web například dosluhuje, je postaven na šabloně a klient u nás již 2 roky využívá balíček správy webu, má nárok na celé překódování webu. Překódování znamená vývoj webu do vlastní šablony na míru.

Dále našim klientům nabízíme i dvě možnosti. A to starat se o webové stránky na jejich hostingu nebo na tom našem. Vlastníme totiž vysoce výkonné hostingy. Nicméně moc dobře víme, že spousta z vás nechce svůj majetek na cizí server, ale raději si ponechat web u sebe na svém hostingu, kde možná vlastní i další nespočet webových stránek. A nám to nevadí. Jsme schopní spravovat váš web kdekoliv na jakémkoliv serveru.

Kromě klasické správy webových stránek naším klientům nabízíme i profesionalitu. Vlastníme profesionální zákaznickou podporu, která je vyškolena pouze na WordPress webové stránky. Náš tým i pravidelně vzděláváme v oblasti WordPress webů.

Píšeme blog, přidáváme aktuality a chystáme akademii Fresh Mill

Důkazem naší profesionality jsou naše články na našem webu. Za zmínku stojí například blog. V blogu vás často informujeme o WordPress novinkách, různých návodech a vylepšeních, které se přímo, ale nepřímo týkají vašeho webu. Můžete se dočíst, jak probíhá aktualizace webových stránek, jaké jsou možnosti hacknutí webu, jak web zabezpečit, jaký plugin je lepší pro tu a tu funkcí nebo vás rovnou učíme psát chytré funkce. To vše naleznete na našem blogu.

To ale není vše. My kromě blogu píšeme i aktuality a aktuality jsou krátké články, kde se dozvíte nejen o novinkách našeho studia Fresh Mill, ale také o různých WordPress novinkách, aktualizacích, bezpečnostních dírách a mnohé dalšího.

A aby toho nebylo málo, tak nově naše studio připravuje Akademii Fresh Mill, kde chceme vzdělávat naše klienty v různých oblastech WordPressu, ale i nastavení hostingu nebo e-mailových schránek. Jsme si totiž vědomi, že každý není technický typ a potřebuje vše vysvětlit. Akademie bude obsahovat různé návody rozdělené do 9-12 kategorií.

Poslední je slovník. Občas naše studio, ale i jiná studia používají termíny, kterým nemůže běžný člověk porozumět. Ovšem my už nejsme tak zdatní, abychom k technickému slovu vymysleli nějaké hovorové synonymum. Proto jsme připravili slovník odborných slov.

Doplňkové služby ke správě WordPress stránek

Ke správě webových stránek také nabízíme i různé doplňkové služby, který je mnoho a naleznete je u nás na podstránce služby. Mezi nejčastější patří například provoz webových stránek na našem výkonném hostingu, vyladění redesignu webových stránek a dlouhodobý rozvoj mezi které patří i zmíněné překódování webu.

Přes 1000 vytvořených webových stránek na WordPressu

Naše studio Fresh Mill roste a kromě správy webových stránek se zabýváme i vývojem. Právě díky tvorbě webových stránek máme bohaté zkušenosti s redakčním systémem WordPress a tak pro nás jakákoliv úprava, tvorba funkce apod. není žádný problém. Můžeme pro vás vytvořit konfigurátor, solidní e-eshop nebo firemní web.

Pokud jsme vás oslovili a chcete s námi zahájit spolupráci, kontaktujte nás na info@freshmill.cz nebo nám napište pomocí formuláře kontakty. A pokud se chcete o naší odbornosti ještě trochu přesvědčit, prohlédnete si naše reference :). Těšíme se na vás.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.