Kolik stojí tvorba webových stránek?


Kolik stojí tvorba webových stránek? Na tuhle otázku není jednoduchá odpověď, protože cena tvorby webových stránek se pohybuje od několika tisíc až po statisícové částky. Kvalitní studia a agentury své ceníky na svých webových stránkách nezveřejňují, protože tvoří cenu na míru podle vašich požadavků. Nicméně se často zveřejňuje min. cena za určitý druh služby.

Naše studio tvoří weby od 1 990 Kč. Je to nejlevnější řešení, které nabízíme a z referencí je to například.

Pak jsou tady weby na šabloně, ale s grafikou na míru. U nás cena začíná od 7 990 Kč a je to takový průměr pokud hledáte web s pěknou, funkční a moderní grafikou. Máme svoje vlastní odzkoušené šablony, které „vykucháme“ a poslouží nám pouze jako kostra. Vytvoříme tak spousty funkcí na míru. Z našich referencí jsou to například takové weby.

Posledním řešením jsou weby na míru. Tady cena obvykle začíná od 25 000 Kč. Jsou to weby, které mají kód na míru, speciální funkce a firmy počítají, že s webem budou neustále pracovat, vylepšovat ho nebo rozšiřovat o další funkce. Takový web je na vývoj náročnější, ale můžete se vymyslet jakoukoliv grafiku, přidat různé efekty apod.

Weby zcela na míru tvoříme poměrně často. Je to jedno z nejlepších řešení pokud si potrpíte na kvalitě, detailech a plánujete měnit web podle trendů trhu. Takovým příkladem webu na míru jsou naše firemní webové stránky, kde jsme si mohli vymyslet spousty efektů.

U tohoto webu na míru bychom chtěli zmínit, že pokud plánujete jednoduchou jednostránkovou prezentaci, tak cena začíná od 8 000 Kč.

Pokud plánujete vývoj nového webu, měli byste vědět co hledáte, mít sepsané priority a vědět kolik peněz chcete do projektu investovat. Web totiž může stát i několik stovek tisíc.

Informace k výpočtu ceny

 1. Popište několika větami čím se bude web zabývat.
 2. Jaké služby budou webové stránky prezentovat.
 3. Kdo je váš cílový klient.
 4. Popište vaší představu o webu a designu.
 5. Kdo je vaše konkurence, odkaz na inspirativní web.
 6. Napište cíle projektu.
 7. Napište vaší představu o rozpočtu, kdy plánujete termín spuštění.
 8. Nezapomeňte napsat jestli se jedná o redesign současných webových stránek nebo o návrh nového webu.
 9. Napište informace o rozpočtu od – do.
 10. Sepište jaké plánujete funkce.

Co všechno v ceně nabízíme my?

V ceně každého webu od našeho studio Fresh Mill nabízíme poměrně dost. Nejenže jsou všechny weby napojené na redakční systém WordPress, ale jsou také plně responzivní a zabezpečené. Přesněji u každého webu nabízíme:

 • responzivita
 • nastavení tech. prvků seo
 • ochrana proti spamům a hackerským útokům
 • zabezpečení
 • zaškolení ve formě PDF a instruktážního videa
 • naplnění obsahem
 • pomoc s hostingem a zřízením domény
 • https certifikát
 • napojení na redakční systém WordPress

Pokud vás tedy zajímá za kolik se dá vytvořit webové stránky nebo máte zájem nechat si web vyrobit od nás, napište nám. Budeme se těšit.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.