Kolik stojí tvorba webových stránek?


Jaroslav Hach
CEO, Art director

Cena tvorby webových stránek se pohybuje od několika tisíc až po statisícové částky. Kvalitní studia a agentury své ceníky na svých webových stránkách nezveřejňují. Důvodem je, že tvoří ceny na míru. Do ceny mluví celá řada faktorů, mezi které patří např. množství textového obsahu, napojení na aplikace, složitost webového designu, kalkulačky, platební brány apod.

1. Více informací o návštěvnících

Cenu webových stránek u nás počítáme podle požadavků klienta. Nestačí nám pouze napsat, že chcete webové stránky. Potřebujeme od vás vědět doplňující informace o vašem projektu. Nejnižší cena za webové stránky je u nás 8 000 Kč. Střední projekty se pohybují do 80 000 Kč a složité webové stránky do cca 150 000 Kč. Hodinovou sazbu u nás nepoužíváme, protože v našem oboru to ani nejde. Pokud strávíme nad problémem několik desítek hodin, nemůžeme je klientovi účtovat.

Co budete potřebovat k výpočtu ceny?

K vytvoření ceny na míru je pro nás velmi důležité se o vašem oboru dozvědět, co nejvíce informací. Pošleme vám menší dotazník a podle vašich odpovědí vám vytvoříme cenu na míru s možným řešením projektu. Budeme se vás ptát na otázky typu, jaký používáte účetní systém, jaká je vaše představa, jestli máte připravený branding nebo jaký je váš rozpočet.Podle toho zjistíme, jak to s projektem myslíte vážně. Vytvoříme cenovou nabídku, návrh řešení a připravíme smlouvu. U opravdu velkých projektu si s vámi sjednáme schůzku a probereme možnosti osobně.

Nikdy se neptejte otázkou: Kolik stojí tvorba webových stránek? Na tento dotaz od  nás nikdy neuslyšíte jasnou cenu, ale pouze cenové rozmezí, které se pohybuje od několika tisíc až po statisíce. Každý projekt je odlišný a má jiné náležitosti.

Jak má vypadat poptávka na tvorbu webových stránek? Přečtěte si náš jiný článek.

…další články

Líbí se vám, co děláme a máte zajímavý projekt? Kontaktujte nás nebo rovnou vyplňte brief. “když to nezkusíte, nic se nedozvíte”.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek

V příštích několika dnech spustíme zbrusu nové webové stránky, takže nás pravidelně sledujte ať o nic nepřijdete.