Excerpt

Občas se stává, že naši klienti od nás slyší odborná slova, kterým vůbec nerozumí a tak jsme připravili od A-Z slovník pojmů, který zahrnuje přes 200 odborných výrazů.

Popis

Výňatek nebo-li excerpt je odborný výraz, který najdeme nejčastěji u redakčního systému WordPress. Je to krátké shrnutí článku v úvodní větách. Výňatky umožňují uživatelům zjistit v rychlosti informace o obsahu článku na jehož základě zjistí zda je pro ně obsah relevantní či ne.

U redakčního systému WordPress existují tři tipy úryvků. Tím prvním je manuální úryvek, kdy na levé straně administrativního rozhraní zvolíte kategorii „stručný výpis příspěvku“. Druhou možností je generovat obsah úryvku podle značek WordPressu <!–more–>. Poslední možností je automatický úryvek, který lze upravit pluginem nebo funkcí v kódu webových stránek. Úryvek u této třetí možnosti lze vyřešit podle počtu slov nebo podle počtu znaků.


Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.