Jádro

Občas se stává, že naši klienti od nás slyší odborná slova, kterým vůbec nerozumí a tak jsme připravili od A-Z slovník pojmů, který zahrnuje přes 200 odborných výrazů.

Popis

Jádro redakčního systému je jádro softwaru, který tvoří základní funkcionalitu a strukturu redakčního systému. V případě WordPressu se jádro redakčního systému odvolává na jádro softwaru WordPress, které obsahuje základní funkce, správu obsahu, uživatelské rozhraní a další klíčové prvky pro provoz webových stránek a blogů.

Jádro WordPressu je vyvíjeno a udržováno komunitou vývojářů a je poskytováno jako open-source software, což znamená, že je zdarma ke stažení, použití a úpravám. Jádro WordPressu je stále významně vylepšováno a aktualizováno, aby zajišťovalo bezpečnost, stabilitu a nové funkce.

Vazba mezi jádrem redakčního systému a WordPressem spočívá v tom, že jádro WordPressu je zodpovědné za základní funkce, správu obsahu, řízení uživatelů a další důležité aspekty, které umožňují používání WordPressu jako redakčního systému.


Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.