WordPress

Občas se stává, že naši klienti od nás slyší odborná slova, kterým vůbec nerozumí a tak jsme připravili od A-Z slovník pojmů, který zahrnuje přes 200 odborných výrazů.

Popis

WordPress je populární open-source redakční systém pro správu obsahu (CMS). Jedná se o software, který umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat webové stránky, blogy a další druhy online obsahu. WordPress je známý svou jednoduchostí použití, rozšiřitelností a obrovskou komunitou uživatelů a vývojářů.

S WordPressem můžete vytvářet a upravovat obsah na webových stránkách bez nutnosti hlubších znalostí programování. Nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje přidávat články, obrázky, videa a další prvky do vašeho webu.

WordPress slouží jako redakční systém, ale neslouží jako builder přes který si postavíte webové stránky. Webové stránky musí na redakčním systému vytvořit studio, které se tvorbou webových stránek zabývá.

Jednou z klíčových vlastností WordPressu je jeho rozšiřitelnost. Existuje velké množství volných a placených pluginů a témat, které umožňují přizpůsobení a rozšíření funkcí vašeho webu. Pluginy vám umožňují přidávat specifické funkce, jako například kontaktní formuláře, e-commerce, SEO optimalizace a mnoho dalšího.

Díky své popularitě a rozšířenosti má WordPress velkou a aktivní komunitu uživatelů a vývojářů. Komunita poskytuje podporu, dokumentaci, tutoriály a diskusní fóra, která vám mohou pomoci při práci s WordPressem.

WordPress je dnes používán pro širokou škálu webů, od osobních blogů a malých firemních stránek po velké zpravodajské portály a e-commerce platformy. Je to mocný a flexibilní redakční systém, který umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat obsah na webu bez technických překážek.


Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.