Správa WordPress webových stránek + 20% sleva na masáže


Do konce měsíce dubna 2023 máte možnost získat u nás ve spolupráci se studiem Hloubkové masáže Praha 20% slevu na jakoukoliv masáž dle vašeho výběru. Můžete si tak vybrat z 55min/85min/110min.

Moc dobře víme, jak naše záda trpí a tak jsme se rozhodli nabídnout naším klientům jako vděk za spolupráci s námi masáže. Nabídka platí na správu WordPress webových stránek. Stačí si tak vybrat jakýkoliv balíček, který nabízíme a následně od nás získat slevový poukaz, který je platný do konce roku 2023 a můžete jej věnovat sobě či vaším přátelům.

Pokud máte web na WordPressu a hledáte kvalitního partnera, který se o vaše webové stránky postará, neváhejte a kontaktujte nás. V současné době se staráme o 110 WordPress webů. Správa WordPress je velmi důležitá.

Více o správě WordPress webových stránek se dozvíte zde.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.