Byla vydána nová verze WordPress 5.2.3, která opravila několik chyb

- 13.09.2019

Vydání nové aktualizace trvalo docela dlouho, ale konečně jsme se dočkali a 4. září byla vydána nová verze 5.2.3, která zahrnuje 6 oprav a vylepšení.

Nejedná se o nějak zvlášť významnou aktualizaci, která by přinesla velké změny. Běžný uživatel změny vůbec nepocítí, ale je dobré o nich vědět a pokud jste web ještě nezaktualizovali, tak to prosím udělejte, co nejdříve. Pravidelné aktualizace vám zaručí, že bude váš web v bezpečí. Případně pokud nevíte, jak takový web zaktualizovat, můžete si u nás objednat správu webu a my se o vše postaráme za vás.

Za pár měsíců, konkrétně v listopadu bude vydána hlavní verze WordPress 5.3. Tato verze bude poslední velká aktualizace, která nás čeká v roce 2019 a bude zahrnovat nové funkce. Je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o nová vylepšení editoru Gutenberg a druhou změnou, kterou potvrdil i sám Joseph Haden, že se pro tok 2020 změní výchozí téma postavené na blokovém editoru, což v současné době není.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.