Dodali jsme grafiku pro stavební firmu Atika Lysý s.r.o.

- 08.03.2022

V minulém roce 2021 jsme byli oslovení, abychom vytvořili grafický návrh pro stavební firmu z Velkého meziříčí, která se zabývá komplexními službami v oblasti průmyslové a občanské vybavenosti. Jejich webové stránky, dnes už původní neodpovídaly současným trendům designu. Naším úkolem tak bylo přijít s jednoduchou, ale zároveň moderní grafikou.

Přáním klienta bylo vypíchnout na úvodní straně webových stránek jejich nejlepší referenci a to rozhlednu Fajtův Kopec, kterou mimochodem znám i já a kterou rozhodně doporučuji navštívit, protože výhled z ní je opravdu skvělí. Při tvorbě grafiky tak bylo toto zpracování velice náročné a představených grafických návrhů bylo hned několik. Výsledek si můžete prohlédnout online na webových stránkách Atika.cz.

atika lysy

Pokud pro svojí firmu hledáte dokonalého parťáka v oblasti webových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti a stovky zrealizovaných projektů. Ty vybrané naleznete v našich referencích.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.