Správa WordPress webových stránek. Proč si jí objednat u nás?


V dnešním článku bychom vám rádi sdělili proč si za svého partnera pro své webové stránky na WordPressu vybrat nás a v čem jsme lepší než konkurence. Byli jsme jedni z prvních kdo na našem trhu začal nabízet správu WordPress webových stránek. To se psal rok 2009/10. V té době WP neměl ještě takovou popularitu a vypadal jinak než doposud. Tehdy to byla jedna bezpečnostní chyba za druhou a pluginy v takovém množství jako nyní nebyly. Až v roce 2012/14 začal obrovský boom. WordPress je fenomén, ale s rostoucím potencionálem tohoto skvělého redakčního systému se objevují programátoři nebo firmy, kteří vůbec neví, jak se weby dělají. Tvoří weby bezmyšlenkovitě a místo znalostí kódů a programování používají přehršle pluginů, které jsou k dispozici. To je bohužel dar za dnešní dobu pluginů. Naše studio, které vytvořilo přes 800 webů nerado vidí nekvalitní weby a o to hůř neradi vidí, když jsou webové stránky tvořené za pomocí šablon a pluginů. Takový web nikdy fungovat nebude a dříve nebo později to klient zjistí.

Heldpesk podpora

Našim partnerům, kteří u nás mají objednanou správu nabízíme kvalitní heldpesk podporu. Klientům jsme k dispozici 24/7 dní v týdnu. Máme propracovaný systém evidence webových stránek a sehraný tým, který dokáže flexibilně reagovat na požadavky klientů.

Žádný vstupní poplatek

Pokud potencionální klient má zájem o správu webových stránek WordPress, tak neplatí žádný vstupní poplatek a to i pokud je web ve velmi špatném stavu.

Zkušenosti s vývojem WordPress webů

Za dobu naší existence jsme nakódovali a naprogramovali přes 800 webů. Obvykle se jednalo o weby pro střední až středně velké projekty jako jsou firemní weby, e-shopy, konfigurátory nebo speciální webové stránky. To vše na WordPressu. Díky tomu jsme získali bohaté zkušenosti, ale tím rozhodně neříkáme, že víme vše. To neví nikdo, proto se pravidelně vzděláváme a zaškolujeme.

120 webů ve správě

Oficiálně máme ve správě 120 webů. K tomu je ale potřeba přičíst, že máme spousty klientů, kteří měsíční správu svého WordPress webu nepotřebují, protože pro jejich web neustále dodáváme nějaké úpravy a tím se o jejich web staráme.

Dokumentování prací

U správy webu vždy dokumentujeme naší práci. Je to z toho důvodu, aby klient věděl jaké úpravy na webu provádíme, protože pravidelný měsíční přehled naším klientům nezasíláme.

WordPress programování

Naše studio kromě vývoje webových stránek také poskytuje programování aplikací. V případě, že potřebujete vaše webové stránky rozšířit o nějakou zajímavou funkci, můžete se na nás spolehnout. Máme zkušenosti s vývojem aplikací na desktop, vývojem 3D konfigurátorů, sociálních sítí, e-shopů s desítkami tisíc položek, napojováním webů na platební brány nebo speciálních webů pro různé spolky a organizace.

Dostupné ceny, výhodné balíčky a slevy pro stálé partnery

V případě, že si u nás objednáte správu webových stránek nebo využijete naše služby, tak automaticky nabízíme slevy 5% – 20% na naše služby a to na jakýkoliv projekt.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.