WordPress programátor – tvorba wordpress webových stránek

Hledáte kvalitního WordPress programátora? Potřebujete vytvořit webové stránky, naprogramovat aplikaci, rozšířit WooCommerce nebo upravit šablonu? Pravděpodobně jsem pro vás ideální partneři. Máme více než 6 let zkušeností se systémem WordPress.

Ceny máme nastavené tak, aby si každý mohl dopřát nový web postavený na systému WordPress. Nabízíme tři základní balíčky, kdy ten nejzákladnější začíná od 1 990 Kč.

Vybrané práce naleznete na:
www.freshmill.cz/reference

Hodnocení od našich klientů:
www.freshmill.cz/o-nas


Co nabízíme

 • Správa WordPress webových stránek
 • Grafika na míru
 • Programování WordPress funkcionalit na míru
 • Úprava nebo vývoj šablon a pluginů
 • Úpravy Woocommerce
 • Tvorba webových stránek na míru
 • Seo pro WordPress
 • Zabezpečení

V případě dlouhodobé spolupráce jsme schopní cenu přizpůsobit. Nicméně hledáme klienty, kteří jsou ochotní zaplatit za kvalitně odvedenou práci.

22 replies
 1. Petr
  Petr says:

  Dlouho jsem hledal kvalitní WordPress programátory a nikdo z nich nebyl, tak komunikativní a ani tak kvalitní jako tato firma. Dodává mi i grafiku a jsem spokojený. Mohu jen doporučit. P. Marek

 2. Eva - kosmetická blogerka
  Eva - kosmetická blogerka says:

  Spolupráce s Jaroslavem a jeho týmem je výborná. Líbí se mi, že k webům nabízejí i grafiku na míru a nedělají ji jako jiní podle šablon. Několikrát jsem se spálila při výběru programátora pro svůj blog a teď jsem spokojená.

 3. Tonny
  Tonny says:

  Rychlost a kvalitní webové stránky. Taková je spolupráce se studiem Fresh Mill. Za mě palec nahoru a jestli hledáte profesionály na WordPress, tak velkými písmeny DOPORUČUJI Tonny

 4. OXYGEN - vodovodní systémy
  OXYGEN - vodovodní systémy says:

  Potřebovali jsme naprogramovat nový slider a propojit ho s našimi nejnovějšími články. Ani jeden programátor z Českých Budějovic nedokázal pomoct až na tuto firmu. Slider nám grafický navrhli a potom do 48 hodin naprogramovali. A to ještě tak chytře, že se změny zobrazovali pouze studiu a nám přes IP adresu. My vůbec nevěděli, že to jde. A toho si ceníme asi nejvíce, protože každý s kým jsme dřív spolupracovali tohle nedělal, takže nám pak volali zákazníci, že nám nejde web. Takže za mě a za naší firmu říkám spokojenost.

 5. Tomas-pech
  Tomas-pech says:

  Pan Jaroslav se ozval ještě ten den a druhý jsme začali ihned na projektu pracovat. Máme kvalitní WordPress web a k tomu nám navrhli i novou grafiku, což je super. doporučuji Tomáš Pechrman

 6. Lukáš Bednář
  Lukáš Bednář says:

  Na rozdíl od jiných, tak tady máte záruku kvalitně odvedené práce. Opravdu profesionální jednání

 7. Bc. Petra Vyskočilová
  Bc. Petra Vyskočilová says:

  Pan Hach je opravdu milý a ochotný člověk. Ještě týden po spuštění webu nám pomáhal s obsluhou webových stránek.

 8. Judr. Ivo H.
  Judr. Ivo H. says:

  Jsme právníci a tak jsme potřebovali nový web. Nechtěli jsme za redakční systémy platit a na doporučení jsme oslovili studio Fresh Mill. Postup tvorby webu byl opravdu profesionální. Pan Hach s námi komunikoval i ve 3 v noci. Vytvořili nám wireframy, pak navrhli nový design, takže už od začátku jsme věděli, jak bude web vypadat. Vše naprogramovali v termínu, tak jsme se domluvili. S weboými stránkami nás zaškolili pomocí videí a dokonce i podle PDF manuálu, coč se nám nikdy v minulosti nestalo.

  S firmou budeme spolupracovat i v budoucnu :)), protože najít takhle šikovný profíky je dnes opravdu velký problém.

 9. Lenka
  Lenka says:

  Potřebovali jsme rychle afflite web. Během jednoho týdne byla práce hotová. Doporučuji

 10. Ivan
  Ivan says:

  Máme od nich firemní web na WordPressu a to s grafikou na míru včetně tvorby nové uživatelské struktury. Byla to těžká práce, ale tato firma si s tím opravdu dokonale poradila.

 11. Pavlína - obchodník
  Pavlína - obchodník says:

  Já toto studio mohu také jedině doporučit jako všichni ostatní. Moje zkušenost s odborníky přes WP je hrozná. Leta jsem spolupracovala s jedním programátorem z Český budějovic a ten vydával šablony za svojí vlastní práci. Pak jsem narazila na toto studio a to je úplně něco jiného. U webu nejdříve navrhnou grafiku a až potom to začnou celé kódovat. Jsem mile překvapená :)).

 12. Saša
  Saša says:

  Za mě ok a mohu jen doporučit. Několikrát jsem se v minulosti spálil. Teď jsou naše weby pod správou Fresh Mill už skoro tři roky a naprostá spokojenost. Jiní „odborníci“ si nechávají platit i za zprovoznění certifikátu a tady vám to udělají zdarma v rámci jiných projektů, což je super.

 13. Honza
  Honza says:

  Mohu doporučit dalším klientům, protože kdo z konkurentů může nabídnout takové znalosti a takovou ochotu jako toto studio. Pan Hach, který tohle studio vede je člověk, který žije svým oborem a navrhuje fakt hodně slušnou grafiku.

 14. N3D Ways
  N3D Ways says:

  Firma Fresh Mill pro nás pracuje skoro 6 let a za tu dobu jsme spolu zrealizovali spousty úspěšných projektů. Oceňujeme, že všechny podklady jsou v precizní kvalitě.

  DOPORUČUJEME!!!

 15. Vojtěch Havlík - projektový manažer
  Vojtěch Havlík - projektový manažer says:

  Precizně odvedená práce. Ani jsem to nečekal. Těším se na další spolupráci

 16. Fífa
  Fífa says:

  Ani se nedivím, že mají takové pěkné hodnocení. Také musíme dát 100%. Máme od nich web, dodávají nám grafiku, teď pro nás dělají mobilní aplikaci a výsledky jsou opravdu skvělé. Mohu jen doporučit. Jsou to profesionálové. 🙂

 17. Marek Koláček
  Marek Koláček says:

  Doporučuji, vytvořili pro nás pět webů s novou grafikou na wordpressu a nové logo. Skvělá i rychlá podpora po spuštění webu. Všech pět hvězd.

Komentáře jsou uzavřeny.

© 2014 – 2019 – Kopírování obsahu je zakázáno Fresh Mill

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill Tvorba webových stránek