Jak registrovat doménu a hosting v Africe

- 08.10.2022

Před nedávnem se nás ptal náš klient jestli nevíme o typu, jak registrovat doménu a hosting v Africe. My jsme se rozhodli, že o tom napíšeme článek, protože to zas tak těžké není, ale spousta lidí neví ten správný web na kterém lze registraci provést. Například taková Ghana je rájem registrací domén.

První, co musíte udělat je přejít na webové stránky Web4Africa, kde zvolíte jméno své domény. Je to akreditovaný registrátor a doporučujeme nehledat nějaké další alternativy. Mohli byste snadno naletět podvodníkům. Registrátor nabízí své služby klientům po celém světě a tak se není čemu divit, že koncovek jsou stovky. Mezi ty nejběžnější, které africký kontinent používá je .africa. Pokud tak chcete v Ghaně prodávat svoje služby, zvolte právě tuto koncovku. Případně pro Ghanu můžete zvolit koncovku .gh.com.

Pak už stačí pokračovat do dalšího kroku, kde spolu s doménou můžete přikoupit další služby. Ty mi rozebírat nebudeme, protože služby jsou zcela stejné jako máme my v České republice.

Posledním krokem je placení. Vzhledem k tomu, že společnost nabízí své služby po celém světe, tak není divu, že můžete zaplatit své služby pomocí karty Visa. A tím je celý proces hotov. Co ale k doméně budete potřebovat, tak to je hosting. Tato společnost kromě registrací domén nabízí i hosting. Máme zkušenost, že jejich hostingové sužby můžeme pochválit. Na výběr máte hned z několika hostingových balíčků:

  • Sdílený hosting
  • WordPress hosting
  • Virtuální hosting

Pokud si nevíte rady a hledáte studio, které rozumí oblasti webových stránek, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo na mailovou adresu info@freshmill.cz.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.