Jak si zpříjemnit nastavení pluginu Contact Form 7


Ve WordPress repozitáři se objevil nový plugin, který vylepšuje rozhraní jednoho z nejlepších WordPress pluginů pro tvorbu formulářů. Je tím Contact Form 7, který má 5 milionů aktivních instalací již 15 let a je zdarma. Je přeložen do 66 jazyků a tvorba formulářů probíhá na základě krátkých kódů. Tím jak je zdarma se v průběhu let na plugin vytvořilo velké množství doplňkových modulů. Proto i naše studio při tvorbě webových stránek CF7 používá a používat bude.

Pokud chcete vytvořil formulář ve CF7, musíte jej udělat pomocí krátkých kódů, což může být pro uživatele složité. Touhle myšlenkou se asi zabýval i Munir Kamal, který je autor nového pluginu s názvem CF7 Blocks.

Tento nový zásuvný plugin vylepší rozhraní CF7 natolik, že vám zpříjemní editací jakýkoliv formulářů. Editace funguje totiž na základě editoru Gutenberg, takže jednotlivá pole a štítky ladíte pomocí bloků. A my říkáme „Proč se tomu bránit? Tohle je vývoj.“.

CF7 Block udělá z webu intuitivní rozhraní kde už žádnou znalost krátkých kódů nebo HTML nepotřebujete. Po dlouhé době je to plugin, který nás příjemně oslovil. Za prvé je užitečný a je hlavně k dispozici zdarma, což je v dnešní době docela úspěch.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.