K dispozici je nová verze WordPress 5.6.2

- 26.02.2021

Verze WordPress 5.6.2 je doplňková bezpečnostní aktualizace, která opravuje chyby v předešlé aktualizaci. Je to velice důležitá aktualizace její provedení byste neměli odkládat.

Nejnovější aktualizace opravuje chyby spojené s verzí s pořadovým číslem 5.6.1. Zejména tu chybu, která při ukončení editace stránky nebo příspěvku říkala „Opouštíte web? Změny, které jste provedli nemusí být uloženy“. Toto byla velice nepříjemná chyba, kde si uživatel nebyl jistý, zda se změny skutečně uloží či ne. Naštěstí je tato chyba opravená.

Pokud vás zajímá více informací o této bezpečnostní aktualizaci, více informací zjistíte na oficiálním webu.

Pokud se vám web s novou aktualizací WordPress 5.6.2 rozbil nebo potřebujete pomoct a hledáte správce WordPress webových stránek, napište nám. Rádi se o něj postaráme. Nabízíme tři druhý balíčků, kde kromě technické podpory nabízíme kompletní správu včetně plnění obsahu.

Správa WordPress webových stránek

Zbavte se starostí se správou WordPress webu – my se o to postaráme za vás! S našimi odbornými službami bude váš web vždy funkční a aktuální.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.