Máte web na WordPressu? Vyzkoušejte pomoc IT technika do 24 hodin


Pokud vlastníte webovou stránku na platformě WordPress, pravděpodobně jste se již setkali s nejrůznějšími technickými problémy. Může se jednat o problémy s rychlostí načítání, zabezpečením nebo jednoduše potřebujete drobnou úpravu na svém webu. V takových případech je klíčové mít k dispozici rychlou a spolehlivou technickou podporu.

My jsme se rozhodli jít vám naproti a spustili jsme služby technické podpory do 24 hodin s vaším WordPress webem.

Proč zvolit pomoc IT technika do 24 hodin pro váš WordPress web?

1. Rychlost a Efektivita

S pomocí IT technika do 24 hodin můžeme rychle reagovat na jakékoli technické problémy na vašem webu. To znamená, že se nemusíte obávat dlouhých prodlev a můžete minimalizovat dobu, kdy je váš web nedostupný nebo nespolehlivý.

2. Odborná Znalost WordPressu

Technici specializující se na WordPress mají hlubokou znalost této platformy. To znamená, že mohou rychle identifikovat a řešit problémy specifické pro WordPress, ať už jde o pluginy, šablony nebo aktualizace.

3. Zabezpečení a Prevence

Prevence je klíčovým prvkem správy webových stránek. IT technik vám může pomoci implementovat bezpečnostní opatření a pravidelně aktualizovat váš WordPress, což zabraňuje možným bezpečnostním hrozbám.

4. 24/7 Dostupnost

Nehoda nevybírá čas a technické problémy se mohou objevit kdykoli. S pomocí IT technika, který je k dispozici 24/7, můžete mít jistotu, že na vaše problémy bude okamžitě reagováno.

Jak získat pomoc IT technika do 24 hodin pro váš WordPress web?

Kontaktujte nás skrze kontaktní formulář nebo napište přímo na e-mail info@freshmill.cz, kde popište svůj problém. Následně, obvykle do 2 hodin Vás kontaktujte náš technik, který si vyžádá podklady a nacení problém. Po schválení začneme ihned pracovat na problému vašeho webu.

Kromě pomoci do 24 hodin nabízíme i kompletní technickou správu WordPress webových stránek pro naše klienty. V současné době se staráme o cca 200 webů.

Vyzkoušejte pomoc IT technika do 24 hodin pro váš WordPress a uvidíte, jak může tato služba zvýšit stabilitu a spolehlivost vaší webové stránky. S rychlou a odbornou podporou budete mít klidnější srdce a více času věnovanému rozvoji obsahu a podnikání na internetu.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.