Nová práce: Vytvořili jsme one page web pro Krby Tábor


Během uplynulých dvou měsíců jsme pracovali na tvorbě jednostránkové prezentace krby-tábor.cz. Pro tohoto klienta jsme již v minulosti vytvořili dva weby: Jihočeské kamnářství a Kamna Pertinger, které si můžete prohlédnout v našich referencích.

Práce na tomto webu nás neskutečně bavila. Jednostránkových prezentací totiž tvoříme velmi málo. Přitom pokud máte obsahu méně, je to lepší řešení než multisite.

Tato webová prezentace je postavená na míru a napojená na redakční systém WordPress. Web je plně responzivní a napojený na analytický nástroj pro měření výkonnosti Google Analytics. Od začátku jsme design stavěli na zajímavých fotkách, které klient má ve svém portfoliu a aby web nezůstal jen statický, přidali jsme několik zajímavých efektů.

Pokud vás zajímá více informací, mrkněte se do detailu v našich referencích, kde jsou náhledy grafiky a pokud i vy chcete takový pěkný moderní web, zkuste nám napsat.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.