Nový projekt: Spustili jsme nové webové stránky pro Krby Tábor

- 11.08.2022

Pro našeho klienta, které mu jsme již od roku 2017 realizovali 4 weby a který se k nám neustále vrací jsme připravili redesign webových stránek Krby Tábor. Tato webová prezentace již dříve fungovala ve stylu one page, což je jednostránková prezentace. My jsme tento trend využili i do nového designu s tím rozdílem, že hlavička webu není již jako sidebar, ale v klasickém horizontálním stylu.

Do nového designu jsme promítli řádu zajímavých prvků. Již od samého začátku jsme chtěli pro klienta vytvořit moderní, čistý a trendy web, abychom ucelili grafický styl všech jejich webů. Firma Jihočeské kamnářství, jak už název napovídá se věnuje kamnářství, prodejem krbů, prodejem kuchyňských značek kamen Pertinger a nově také prodejem pizza pecí značky Fontana Forni, což je web, který jsme nedávno pro klienta také spouštěli. Z toho plyne, že weby pro tuto firmu musí splňovat určitá kritéria.

Pokud by vás zajímalo jaké weby jsme pro klienta realizovali, doporučujeme se podívat do našich referencí, kde máme připravené jednotlivé prezentace k webům. Je to jeden z mnoha neustále se vracejících klientů, který naše služby pravidelně využívá.

Jestliže se vám naše práce i přístup ke klientům líbí, rozhodně neváhejte a kontaktujte nás ať skrze kontaktní formulář nebo pomocí mailové adresy info@freshmill.cz.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.