Redesignovali jsme webové stránky NTcontainers postavené na WordPressu


Představujeme Vám náš další nový projekt na kterém jsme v uplynulých dvou měsících pracovali. Jsou to webové stránky ve stylu one page pro firmu, která se zabývá prodejem a pronájmem lodních kontejnerů. Pro tohoto klienta jsme již v minulosti webové stránky tvořili a je to jeden z mnoha dalších klientů, který naše služby využívá. Pro klienta totiž netvoříme jen weby, ale také logo, 3D grafiku nebo návrh vizitky.

Webové stránky NT containers jsou postavené na redakčním systému WordPress. Jsou celé na míru, takže není použitá žádná šablona a kromě vývoje jsme pro klienta navrhli i zbrusu novou grafiku, která hovoří novým designovým jazykem 2022/23. Jak si můžete povšimnout v online náhledu, tak jsme praktikovali trend, kdy nemusí být vše jen hranaté nebo zaoblené. Můžeme jej také kombinovat a díky tomu vznikl zajímavý web na který jsme právem pyšní a není to jen grafikou. Velkou výhodou jsou dodané fotky kontejnerů od klienta, protože fotky prodávají.

Pokud se vám web líbí nebo si chcete prohlédnout další naše práce, tak se mrkněte na podstránku reference, kde máme stovky dalších prací nebo nás rovnou kontaktujte buď pomocí kontaktního formuláře nebo přes e-mailovou adresu info@freshmill.cz. Budeme se těšit.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.