Proč si vybrat pro tvorbu webových stránek naše studio Fresh Mill?


Dokonalost

Naše studio si při tvorbě webových stránek zakládá na dokonalosti.

  • Weby od nás jsou vždy responzivní bez ohledu na cenu.
  • U každého webu provádíme nastavení tech. prvků SEO a propojujeme ho s analytickými nástroji pro měření výkonnosti.
  • Technická podpora je při tvorbě webu vždy k dispozici a ochotně pomůže s problémy.
  • Zdarma pomůžeme se zřízením a nastavením hostingu a domény.
  • Po spuštění webu nastavíme https certifikát.

Zkušenosti s redakčním systémem WordPress

Již několik let se specializujeme na redakční systém WordPress. Kromě samotného vývoje webů na míru bez použití šablon se věnujeme i vývoji různých pluginů.

Precizní grafika

Každý web z dílny Fresh Mill má grafiku na míru a je navržen podle wireframů vytvořených UX specialistou. User eXperience je základ každého dobrého webu. U nás netvoříme weby jen podle líbí/nelíbí, ale weby analyzujeme z hlediska konkurence, marketingových aktivit a cílových skupin. Z toho pak vypracujeme návrh struktury webu s popisem obsahu jednotlivých stránek. Pravidelně také sledujeme aktuální trendy v oblasti designu a proto naše práce často vyhrávají ceny za design.

Bezpečnost na prvním místě

Hackerské útoky na webové stránky jsou dnes naprosto běžné a není možné ho na 100% zabezpečit. Nicméně vždy děláme maximum, aby web byl stále v bezpečí.

Zaškolení s obsluhou webových stránek ZDARMA

U nás je naprostým standardem zaškolit uživatele s obsluhou webových stránek. Pro každý web sepíšeme na míru návod v PDF a vytvoříme instruktážní videa. Díky těmto návodům si může uživatel webové stránky spravovat sám. Kromě toho máme vlastní znalostní bázi, kde si klient může vyhledat odpověď na svojí otázku.

Cena

Na našich webech si dáváme záležet a proto máme připravené různé cenové balíčky od kterých se odvíjí cena tvorby webu. Web s grafikou na míru nabízíme od 7 990 Kč a to u konkurence nenajdete. V případě jednoduchého webu začíná cena už od 1 990 Kč.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.