Spouštíme WordPress webové stránky pro Medifis Tábor


V uplynulém roce 2021 jsme byli oslovení společností Medifis Centrum Tábor s.r.o., abychom vytvořili nové webové stránky. Jejich starý web byl vytvořen na platformě, která neumožňovala rychlou a jednoduchou editaci a zároveň nesplňovala estetické požadavky. Při tvorbě webových stránek by si měla každá firma uvědomit, že webové stránky jsou výkladní skříň.

Pro firmu jsme navrhli zbrusu novou grafiku, která odráží jejich služby a tu napojili na redakční systém WordPress. Díky tomu, že tvoříme webové stránky na míru, tak je editace pro zákazníka intuitivnější a rychlejší. Webové stránky si můžete prohlédnout na adrese https://medifis-tabor.cz/.

medifis tabor

Pokud pro svojí firmu hledáte dokonalého parťáka v oblasti webových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti a stovky zrealizovaných projektů. Ty vybrané naleznete v našich referencích.
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.