Spustili jsme další web. Tentokrát pro firmu Sunpower


Pokud náš blog čtete pravidelně, tak víte, že spouštíme 1-3 weby týdně. A to je opravdu výkon. Při takovém množství se nemůže leckdo divit, že jsme vytvořili již přes tisíc webů. Náš blog ale není nafukovací a tak se chlubíme pouze některými pracemi.

Naší novou prací je firemní web pro firmu Sunpower, která se zaměřuje na energetické koncepce. Realizace webu vznikla díky našemu partnerství s agenturou Internetové poradenství a pro firmu jsme již v minulosti jeden web realizovali.

Jejich původní web byl starý, opotřebovaný a potřeboval změnu. Web je celý na míru včetně grafiky i vývoje. Pro klienta jsme navrhli i nové ikonky a interaktivní GIF grafiku. Pokud si chcete web prohlédnout, tak mrkněte na www.sunpower.cz

Pokud hledáte profesionální tvorbu webových stránek na platformě WordPress s ohledem na SEO a grafiku na míru, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli!

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete konzultaci ohledně tvorby webových stránek a SEO, neváhejte se obrátit na naše odborníky. Jsme tu pro vás!
Zaujali jsme vás? Začněme ještě dnes

Jsme digitální studio, které navrhuje a tvoří webové stránky na míru. Naším zaměřením je váš úspěch na internetu. Jsme zkušení odborníci a pro své klienty se snažíme vytvořit kvalitní projekty.